Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

Atv'nin sevilen dizisi Kardeşlerim, etkileyici hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitlerken dizinin genç yıldızları da sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden oldu. Dizide canlandırdığı Asiye karakterindeki başarısıyla gönülleri fetheden Su Burcu Yazgı Coşkun, izleyicilerden tam not aldı. Peki Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir nereli kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun boyu, kilosu ve dizileri
Takip et
Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Doğum tarihi:  15 Nisan 2004

Doğum yeri: İstanbul

Boyu-kilosu: 1,65- 48

Eğitimi: Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Öğrenimine İstanbul’da başlayan genç oyuncu ortaöğretim öğrencisi olarak eğitimini sürdürmektedir.

2012 yılından bu yana oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimi devam etmektedir.

Su Burcu Yazgı Coşkun kameraların karşısına ilk kez 7 yaşında “Farklı Boyut” dizisi ile adım attı. Ardından 2012 yılında “Karadayı” dizisinde “Neşe” rolüne hayat verdi. Beyazperde de ilk defa 2012 yılında “Dabbe: Bir Cin Vakası” adlı sinema filminde rol alarak adını duyurdu. 2011 yılından itibaren birbirinden renkli karakterlere hayat verdi.

Oyunculuğa 2012 senesinde başlayan Su Burcu Yazgı Coşkun, bir süre çocuk rollerinde oynadı. Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Su Burcu Coşkun, 2020 yılında rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterinde bir genç kızı canlandırdı. Kırmızı Oda’daki oyunculuğuyla çok beğeni topladı.

Okulda dans eğitimi almıştır. 2021 yılında Kardeşlerim isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Asiye karakterine hayat vermiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

Geçmiş yıllarda katıldığı Survivor Minik Kahramanlar yarışmasını kazanmıştır.

Gün içinde en çok kullandığı kelime “aynen” kelimesidir.

SU BURCU YAZGI COŞKUN KIRMIZI ODADA HANGİ ROLDEYDİ?

Su Burcu Coşkun 2020 yapımı olan “Kırmızı Oda” dizisinde “Güler” karakterinde hayat verdi.

View this post on Instagram

A post shared by Su Burcu Yazgı Coşkun (@suburcuyazgiicoskun)

SU BURCU YAZGI COŞKUN ANNESİ

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

SU BURCU YAZGI COŞKUN KARDEŞİ VAR MI?

İki abisi ve bir de ablası vardır.

SU BURCU YAZGI COŞKUN KARİYERİ

Oyunculuk kariyerine çocuk oyuncu olarak başlayan Coşkun, ilk rolünü henüz 8 yaşındayken oynamıştır. 2021 yılında ilk kez Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un başrolünde olduğu Karadayı dizisinde oynadı. Burada Neşe karakterine hayat verdi. Ardından aynı yıl Türk korku filmi Dabbe: Bir Cin Vakası’nda rol aldı.

2013 yılında Ekin Koç, Murath Han ve Esra Ronabar ile birlikte Fox TV’de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim isimli fantastik dizide rol aldı.

2015 yılında Özge Özprinççi ve Buğra Gülsoy’un başrolünde olduğu Aşk Yeniden dizisinde rol aldı. Burada da Elif Su Günay karakterini canlandırdı. Ardından yine Özge Özpirinççi ile Kadın dizisinde rol aldı.

2017 yılında Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolde olduğu Shammeless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinde Ceylan, 2018 yılında Bizi Hatırla, 2019 yılında Kuzgun gibi dizilerde rol almaya devam etti.

Ancak son zamanlardaki en bilinen rolü TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakteri oldu. Konuk oyuncu olarak diziye dahil olan oyuncu şimdilerde Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alıyor. Burada Asiye Eren karakterine hayat veren oyuncu burada Fadık Sevin Aksoy, Yiğit Koçak gibi isimlerle birlikte rol alıyor.

SU BURCU YAZGI COŞKUN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

KARDEŞLERİM ASİYE KİM?

Asiye Eren
17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel’e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzel.

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

SU BURCU YAZGI COŞKUN ÇOCUKLUK HALİ

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

SU BURCU YAZGI COŞKUN OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER

Kırmızı Oda :(Güler, Televizyon Dizisi 2020)

Kuzgun : (Naz, Televizyon Dizisi 2019)

Bizi Hatırla : (İrem, Sinema Filmi 2018)

Kara Yazı : (Songül Uluçınar, Televizyon Dizisi 2017)

Kadın : (Bahar’ın küçüklüğü, Televizyon Dizisi 2017)

Bizim Hikaye : (Ceylan, Televizyon Dizisi 2017)

Aşk Yeniden : (Elif Su, Televizyon Dizisi 2015)

Sana Bir Sır Vereceğim : (Zeynep, Televizyon Dizisi 2013)

Sen Üzülme : (Mine, Televizyon Filmi 2013)

D@bbe: Bir Cin Vakası (Sinema Filmi 2012)

Karadayı : (Neşe, Televizyon Dizisi 2012)

SU BURCU YAZGI COŞKUN FOTOĞRAFLARI

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında, kaç kilo? Kardeşlerim Asiye hakkında merak edilenler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
SONGÜL CEVİZ
10 Mayıs 2021, 09:40 tarihinde yazildi

İLK BEĢENİYİ BEN ATTIM VE SU BURCU YAZGI ĆOŞKUNU ĆOK SEVİYORUM

  • Cevapla
  • 0