Stranger Things’in Yıldızı “Eternals” Yolunda!

Stranger Things’in güzel yıldızı Millie Bobby Brown, Marvel’ın Eternals filminin kadrosuna dahil olabilir.

Stranger Things, 4 Temmuz’daki yeni sezon lansmanından bu yana yine izlenme rekorları kırıyor. Popüler dizi, Millie Bobby Brown da başta olmak üzere birçok yıldızın kariyerinin başlangıcı oldu. Fakat, Millie Bobby Brown’un kariyeri şimdiden zirveye doğru çıkıyor. Çünkü, genç oyuncunun adı Marvel’ın Eternals filmiyle anılmaya başladı.

Avengers: Endgame ile bir devrin kapandığı Marvel evreninde yeni bir süreç başlıyor. Bu süreç geçtiğimiz günlerde vizyona giren Spiderman: Far From Home ile başladı ve Eternals projesiyle devam edecek. Hollywood’un yıldız oyuncusu Angelina Jolie, Game of Thrones’un yakışıklı oyuncusu Richard Madden ve Salma Hayek gibi isimler daha önce Eternals’ın oyuncu kadrosunda duyurulmuştu. Marvel’ın yeni sinematik sürecinde, sevilen genç oyunculara yer vereceği de çokça konuşuluyor. Spiderman rolüyle adından söz ettiren Tom Holland’ın ardından gelecek bu isim Millie Bobby Brown olabilir.

“SPRİTE” ROLÜNDE OYNAYABİLİR

Marvel fanlarının teorilerine göre, genç oyuncunun hayat vereceği karakter, “Sprite” olabilir. Marvel’ın Eternals karakterlerinden birisi olan Sprite, çocuk görüntüsüne sahiptir. Fiziksel görünüşünün aksine oldukça güçlü bir karakterdir ve Eternal ırkının en eski üyelerinden biridir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı