StormX (STMX) Coin nedir? STMX Coin Grafik ve Yorum

Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan biriside StormX . STMX coin, kullanıcıların mikro görevleri tamamlayarak veya çevrimiçi olarak küresel ortak mağazalarda alışveriş yaparak STMX ERC-20 jetonları kazanmalarını sağlayan oyunlaştırılmış bir pazar yeri. Peki, STMX Coin nedir? Güncel StormX (STMX) Coin yorum ve grafiği
Takip et
StormX (STMX) Coin nedir? STMX Coin Grafik ve Yorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kasım 2017’de Storm, STORM tokenını, sonunda blok zinciri tabanlı akıllı sözleşmelerle yürütülecek, isteğe bağlı, güvenli, oyunlaştırılmış bir pazardaki işlemleri kolaylaştıracak bir ERC-20 tokenı olarak tanıttı. Akıllı Sözleşmeler, son derece güvenli ve güvenilir kurcalamaya karşı korumalı dijital sözleşmeler yürütme yeteneği sağlar. Peki, STMX Coin nedir?

StormX (STMX) Coin nedir? STMX Coin Grafik ve Yorum

STMX Coin nedir?

StormX (STMX), ERC-20 tabanlı bir yardımcı program token’ıdır.

StormX, dünyanın dört bir yanındaki işçilerin yaşamlarını iyileştirme misyonuyla işin geleceğinde devrim yaratmaya çalışıyor. Blockchain teknolojisiyle desteklenen mikro görev pazarı, kazanmayı basit ve kolay hale getirir. StormX’in artan oyunlaştırması ve blockchain teknolojisinin uygulamaya entegrasyonu ile yeni iş ekonomisi için “Kripto” üretiyorlar.

Ağustos 2017 itibarıyla Storm Market katılımcıları 187’den fazla ülkeye, aylık 250.000’den fazla aktif kullanıcıya ve 1 Milyondan fazla indirmeye erişti. StormX, görevler için tamamen merkezi olmayan bir pazar yeri öngörüyor – “Storm Market”. Ethereum blok zincirinde çalışan ERC20 uyumlu bir token olan STORM tokenının tanıtımı, Storm Market’e doğru atılan ilk adımdı.

StormX bugünkü fiyatı ₺0,156770 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺765.318.905 TRY. StormX son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #181, piyasa değeri ₺1.303.687.426 TRY. Dolaşımdaki arz 8.315.901.032 STMX coin ve maksimum seviyede.

StormX, kullanıcıların mikro görevleri tamamlayarak veya çevrimiçi olarak küresel ortak mağazalarda alışveriş yaparak STMX ERC-20 jetonları kazanmalarını sağlayan oyunlaştırılmış bir pazar yeridir. Kullanıcılar, STMX’i kendi cüzdanlarında tutmak için stake ödülleri, alışveriş ve mikro görev avantajları kazanabilirler.

StormX üyeleri, uygulama içinde bir cüzdan bağladıklarında otomatik olarak Mor seviyeye yükseliyor. Ancak asıl kazanımlar bronz, gümüş, altın, platin ve son olarak elmas seviyelerine yükseldiklerinde başlıyor.

Öte yandan her katman daha fazla Crypto Cash Back sağıyor, bu nedenle çevrimiçi alışveriş yapan kişiler için STMX satın almak, uygulamaya yatırmak ve ardından en sevdikleri mağazalardan birinden her alışveriş yaptıklarında daha da fazla kripto para kazanıyor.

Platformun açıklamalarına göre, benzersiz token modeli üyelere sadece STMX token satın almaları için değil, aynı zamanda onları kullanmaları için de gerçek teşvikler sağlıyor.

Bunlara ek olarak platformun her ay yaklaşık 75.000 aylık aktif kullanıcısı bulunuyor. Platform, kripto para ekosistemi güvenilir ve köklü olduklarını, “6 yılı aşkın süredir kripto paranın kritik kitleye ulaşmasına yardımcı olmak ve kitlesel olarak benimsenmeyi gerçekten sağlamak için çalışan gerçek bir ekibe sahip gerçek bir şirketiz.” sözleri ile dile getiriyor.

Bunların yanında StormX, başlangıçta 2017’de 10 milyar STORM Coin ile yola çıktı. 2020 yazında StormX bir token değişimi yaptı ve ticker’ı STORM’dan STMX’e çevirdi. Bu değişimin “tanrı modunu” kaldırarak gelişmiş güvenlik sağlamak ve üyelerin STMX token’larını stake etmelerine izin vermek olmak üzere iki ana faydasının olduğu ifade ediliyor.

StormX (STMX) Coin nedir? STMX Coin Grafik ve Yorum

Storm Oyuncuları: Oyuncular Para Kazanıyor

Storm’un uygulamalarıyla Storm, Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya Dai kazanmak için hızlı mikro görevleri tamamlayabilirsiniz. Cidden, bu kadar basit. Sosyal medyada hangi 90’ların sitcom karakteri olduğunuzu söyleyen anketler almak yerine, StormX’teki anketleri tamamlayarak kesinti süreniz için ödeme alın.

Yeni ürünleri denemeyi ve oyun oynamayı seviyorsanız, oyuncuların zamanlarının karşılığını aldıkları StormX ile sevdiğiniz bir şeyi sevdiğiniz bir şeye dönüştürün. Oyuncular ayrıca kripto almak için görevleri tamamlayabilirler. Milyonlarca Oyuncu, 2014’ten bu yana 13 milyonun üzerinde Storm Token, 249 Bitcoin ve 570 Ethereum ile ödüllendirildi. StormX, tüketicileri yeni iş ekonomisinin bir parçası olmaya ve istediğiniz zaman ödeme almaya teşvik ediyor, bir StormX oyuncusu. Birkaç ay içinde StormShop artık mobil cihazlar için kullanıma sunuldu ve kullanıcılara hareket halindeyken kazanç elde etmek için daha fazla esneklik sağlıyor. StormX uygulamasıyla entegre olan milyonlarca kullanıcımız artık telefonlarından alışveriş yapmak ve katlanarak daha yüksek oranlarda kripto para kazanmak için kolay erişime sahip.

StormX (STMX) Coin nedir? STMX Coin Grafik ve Yorum

Storm Shop: Alışveriş Yapanlar Para Kazanıyor

3 kolay adımda StormX, kullanıcılara çevrimiçi alışveriş yaptıklarında kripto para kazanma olanağı verir. Storm Shop, alışveriş yapanlara platformdaki 500’den fazla en iyi markadan herhangi biriyle çevrimiçi alışveriş yaptıklarında kripto kazanıyor. Binlerce çevrimiçi mağaza mevcut olduğundan, şu anda kripto kazanmanın daha kolay bir yolu yok. Önce kullanıcılar chrome uzantısını indirir, ardından en sevdikleri mağazaları bulur ve normal şekilde ödeme yapar. Alışveriş yapanlar, satın alınan ürünün iade süresi dolduktan sonra mağazalar onları kripto ile ödüllendirdiğinde hemen para kazanmaya başlar.

StormX Rewards Üyeliği

StormX Rewards programı ile kullanıcılar, ödül seviyelerine bağlı olarak çeşitli avantajlar kazanabilirler. StormX, başlangıcından bu yana 13 binden fazla kullanıcının kaydolduğunu gördü. Kullanıcılar eBay, Microsoft, Newegg, GameStop, Groupon ve daha fazlası gibi mağazalardan alışveriş ödüllerinde% 87,5’e kadar kripto geri kazanabilirler!

STMX Coin Yorum

STMX coin yorumların bakıldığında özellikle token değişimi sonrasında hem platformun hem de STMX Coin’in popülerliğinin arttığı görülüyor. Çünkü staking son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve yatırımcılar için StormX platformunda staking işlemlerinin başlaması bir artı oldu.

Bununla birlikte yapılan yorumlarda yatırımcıların StormX coin’de yükseliş bekledikleri görülüyor. Yine de mevcut piyasa koşullarında yatırımcıların öncelikle temkinli davrandıkları ifade ediliyor.

ilerisi için vaad veriyor fiyat aşırı uygun. Mevcut token miktarı ile 3-4 dolarları zorlar

Çok sağlam yükseliyor böyle giderse patlatır doge gibi

upbit borsasına girmesiyle korelilerin çoşturduğu token.

StormX Coin Nasıl Alınır?

StormX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığıyla güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilir.

StormX, 3 Haziran 2020 tarihinde Binance kripto para borsasında listelendi. Binance kullanıcıları şu anda STMX/BNB, STMX/BTC, STMX/ETH ve STMX/USDT işlem çiftlerinde StormX coin’i kullanabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.