adplus-dvertising

Steve Jobs’un kızı Eve iPhone 14 modeliyle öyle bir dalga geçti ki…

Teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un kızı Eve Jobs, Apple’ın dün lansmanını yaptığı yeni iPhone 14 modeliyle dalga geçti. Jobs’un paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.
Takip et
Steve Jobs’un kızı Eve iPhone 14 modeliyle öyle bir dalga geçti ki…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün tüm dünya ile birlikte Türkiye’de Apple’ın beklenen lansmanı gerçekleşti ve iPhone 14 başta olmak üzere yeni ürünler tanıtıldı. iPhone’un yeni modelinin fiyatı dünyanın hemen hemen her ülkesinde gündem olurken, birçok kişi de yeni iPhone’u eskisinden farklı olmamakla eleştirdi.

Steve Jobs’ın kızının iPhone 14 ile dalga geçtiği paylaşım:

Eve Jobs, Instagram’da paylaştığı hikâyesinde yeni iPhone 14’ün, bir önceki model ile hemen hemen aynı olmasıyla ilgili paylaşım yaptı.

Apple’ın kurucularından Steve Jobs’ın kızı Eve Jobs da bu isimlerden biriydi. iPhone 14’ün bir önceki modele göre çok fazla değişiklik içermemesi, Steve Jobs’ın kızı Eve Jobs tarafından ti’ye alındı.

Jobs, ünlü bir fotoğrafla birlikte “Apple’ın bugünkü tanıtımından sonra iPhone 13’ten iPhone 14’e geçerken ben” ifadelerine yer veren bir paylaşım yaptı. Eve’in babasının kurucusu olduğu şirket hakkında paylaşımı, tüm dünyada gündem oldu.

Günümüzde modellik yapan Eve Jobs’un bu paylaşımı kısa sürede gündem olurken, sosyal medyada bir çok kişi Jobs’a destek verdi. Bir kullanıcı, “Kardeşim aynı şeyi tekrar tekrar yayınlıyorlar” derken, bir diğeri “Babanın zamanında böyle miydi” diyerek Steve Jobs’un Apple’ın başında olduğu döneme atıfta bulundu.

Steve Jobs’un kızı Eve iPhone 14 modeliyle öyle bir dalga geçti ki…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.