Stephen King’in 13 Filmini Korkmadan İzleyene Para Ödülü!

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir televizyon, Ünlü yazar Stephen King’in sinemaya uyarlanan 13 eserini korkmadan izleyene para ödülü verecek.

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir televizyon, Ünlü yazar Stephen King'in sinemaya uyarlanan 13 eserini korkmadan izleyene para ödülü verecek. Ünlü yazar Stephen King'in eserlerinden beyaz perdeye uyarlanan 13 eseri korkmadan izleyebilene 1300 dolar para ödülü verileceğini açıkladı.

HİÇ KORKMADAN KORKU FİLMİ İZLEME YARIŞMASI

Amerika Birleşik Devletleri'nde televizyon içerikleri satıcısı USDish, hiç korkmadan Stephen King romanlarından uyarlanan 13 eseri izleyebilmek üzerine bir yarışma düzenlediğini duyurdu. Yarışmacıların para ile ödüllendirileceği bu ilginç yarışma ABD'de büyük ses getirdi. Yarışmanın kurallarına göre katılımcılar, dünyaca ünlü yazar Stephen King'in sinemaya uyarlanan en korkunç 13 eserini Cadılar Bayramı'na kadar 'hiç korkmadan' izlemeye çalışacak. Kazananlara 1300 dolar ödül verilecek. Carrie ve Shining gibi klasik olmuş birçok Stephen King eserinin yer aldığı seçki yayınlanacak. Yarışmaya katılanlar, kendilerine daha önceden verilen bir cihaz sayesinde irkilme ve kalp atış oranı gibi tepkilerini kaydedecekler.

KORKU ORANLARINA JÜRİ KARAR VERECEK

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir televizyon, Ünlü yazar Stephen King'in sinemaya uyarlanan 13 eserini korkmadan izleyene para ödülü verecek. Ünlü yazar Stephen King'in eserlerinden beyaz perdeye uyarlanan 13 eseri korkmadan izleyebilene 1300 dolar para ödülü verilecek. Katılımcıların daha önceden verilen cihazlar sayesinde izledikleri filmlerde irkilme ve kalp atışları gibi verilere bakılabilecek. Bütün filmler bittiğinde ise katılımcılar 'korku verilerini' karar vermek üzere jüriye gönderecekler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı