adplus-dvertising

Stefan Kuntz: ‘Bu sonuçlar başımızı döndürmemeli’

Litvanya’yı 2-0 yendikleri maçın sonrasında konuşan A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, “Bu neticeler başımızı döndürmemeli” diyerek konuştu.
Takip et
Stefan Kuntz: ‘Bu sonuçlar başımızı döndürmemeli’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, UEFA Uluslar Ligi dördüncü maçında Litvanya’yı 2-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın sonrasında gerçekleştirilen basın toplantısına katıldı.

Bugünkü karşılaşmada isabetli pas oranının yüzde 90’ın üstünde olduğunu ve bunun kendilerini mutlu ettiğini belirten Stefan Kuntz, “Haziran dönemi, bizim vakit geçirebildiğimiz en uzun dönemdi. Bu dönem gelmeden neler yapabiliriz diyerek milli takımın her katmanını iyileştirmek için çalıştık. Yoga seansları ve mental çalışmalar yapıldı. Milli takımın değerleri üstüne çalışıldı. İlk çıkarımlardan enteresan neticeler aldık. Bir poster yarattık ve bu posteri her maçta soyunma odamıza astık” şeklinde konuştu.

Stefan Kuntz: ‘Bu sonuçlar başımızı döndürmemeli’

Oyuncuların kendilerinden neler beklendiğini gördüklerini de belirten Kuntz, “Zaman geçtikçe oyuncuların kişiliklerini tanıdık. Lider oyunculardan çok memnunum” diyerek konuştu.

Bu galibiyetleri beklediklerini kaydeden Kuntz, “Bu neticeler başımızı döndürmemeli. Ben sahada harika bir takım ruhu gördüm. Bazı oyuncuların saha içi ve saha dışı gelişimlerini gördük. Ferdi ve Salih’i kadroya kattık. Onlar da kendi mevkilerinde iyi oynadılar. Taraftarlarla alakalı de belli parçaların bir araya geldiğini gördük. Başarıdan dolayı gurur duyabilecekleri bir ortam yaratıldı” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.