Star Wars Evreninin Efsane Karakteri, Disney+ Dizisi Oluyor!

Star Wars serisi Obi-Wan Kenobi ile yola devam ediyor. Ewan McGregor, meşhur jedi ustasına Disney+ için çekilecek özel diziyle yeniden hayat verecek.

Disney, konu Star Wars olduğunda bile hayranlarından eleştiri alabileceğini anladıktan sonra, daha kaliteli ve daha güvenli işlere imza atmaya başladı. Star Wars hayranlarının uzun zamandır istediği Obi-Wan Kenobi dizisi bu çerçevede yeni Disney+ platformuna geliyor. Dizinin başrolünde, filmlerde de aynı rolü oynayan Ewan McGregor olacak. Dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşması bekleniyor.


Disney, Kasım ayında hayatına başlayacak olan Disney+ platformuyla internet yayıncılığına giriş yapacak. Bu kapsamda yeni bir dizi hazırlığına giren Disney+ Obi-Wan Kenobi karakteri için özel bir dizi hazırlama kararı aldı. Yeni diziyle birlikte Star Wars evreni biraz daha genişlemiş olacak.

DİSNEY+ BİR SÜRE DİZİLERE ODAKLANACAK

Disney patronu Bob Iger ise platformda yer alacak dizilere odaklandıklarını söylemişti. Iger, bir filmin 100 milyon dolardan fazlaya yapıldığı söylemişti. Amaçlarının yeni platformda dizilere yönelmek olduğu belirten Iger, “Disney+ belli bir seviyeye geldikten sonra, Disney+’a özel filmler yapmaya başlayabiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı