adplus-dvertising

Star Market bitti mi, neden yok?

22 Eylül 2021, 10:20 tarihinde eklendi
Star Market programı iki hafta yayınlanmadı. Bundan dolayı da insanlar programın bitip bitmediğini merak etmeye başladı. Star TV ekranlarında Ufuk Özkan’ın sunumu ile gerçekleştirilen Star Market’in yayın akışından kaldırıldığı gözlemlendi. Ekranlara farklı bir tat veren Star Market neden yayınlanmadı?
Takip et
Star Market bitti mi, neden yok?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Star Market programından üzücü haber geldi. Global Medya yapımcılığında Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşan Star Market’in sunuculuğunu Ufuk Özkan yapmaktaydı.

Birçok kişi tarafından takip edilen program iki haftadır yayınlanmıyor. Bundan dolayı da insanlar programın neden yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Star Market insanlar tarafından sevilse de reytingler konusunda oldukça düşük bir sayıdaydı. Bundan dolayı da kanal programı bitirme kararı almış durumda. Ancak Star TV’de geceleri tekrar bölümleri yayınlanıyor.

Star Market bitti mi, neden yok?

Star Market Bitti Mi? Star Market Yeni Bölüm Neden Yok?

Star Market yarışmasının yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandığı halde halen daha Star TV ekranlarında yayınlanmaması kafaların karışmasına sebebiyet verdi. Hafta içi her gün Star Market’in saatinde Kiralık Aşk dizisinin eski bölümleri yayınlanmakta.

Star Market yarışmasının reytingleri oldukça düşüktü. Star Market yarışmasının yayından kaldırılma sebeplerinden birisi olarak bu hadise gösterildi. İlerleyen günler Star Market programının akıbeti konusunda Star TV kanalından bir açıklama yapılması beklenmekte.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.