St. Pauli Taraftarından Skandal Terör Örgütü Koreografisi

Türk futbolcu Enver Cenk Şahin’i kadro dışı bırakan St. Pauli’nin taraftarı terör örgütüne destek olan bir koreografi yaptı.

Barış Pınarı Harekatı’na destek veren Türk futbolcu Enver Cenk Şahin’i kadro dışı bırakan St. Pauli’nin taraftarından skandal hareket! Darmstadt takımı ile sahasında oynadığı maçta tribünlerden terör örgütüne destek verildi. Birçok pankart ile terör örgütüne destek verildi. Geçen hafta Barış Pınarı Harekatı’na sosyal medya hesabından destek olan Enver Cenk Şahin’i Spor ile siyaseti karıştırdığı gerekçesiyle kadro dışı bırakıldı. Olaydan 1 hafta sonra St. Pauli Stadı terör örgütü renkleriyle donatıldı.

İKİ YÜZLÜ ALMANYA TERÖRE SESİZ KALDI

St. Pauli Taraftarından Skandal Terör Örgütü Koreografisi

Tribünlerde terör örgütünün renklerinden oluşan koreografi sergilendi. ‘Rojova için ayaklan’ yazılı pankartlar asıldı. Almanya Futbol Federasyonu tarafından birçok futbolcuya Barış Pınarı Harekatı’na destek oldukları için ceza yağarken St. Pauli tribünlerinin bu hareketine sessiz kalındı.

BAZI TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

St. Pauli2nin Millerntor Stadı’nda yapılan propagandanın ardından sosyal medyada tepkiler gecikmedi. St. Pauli’ye tepki yağdı. Birçok tweet atıldı. ‘Ölene Kadar’ isimli  türk taraftar grubunun ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı