Spider-Man: Far From Home Tekrar Vizyona Girecek

İddialara göre Marvel, Spider-Man: Far From Home filmini, kesilmiş sahnelerini ekleyerek tekrar vizyona sokacak. Vizyon tarihi ise ABD’nin İşçi Bayramı’na denk getirilecek.

Geçtiğimiz ay Disney, Avengers: Endgame’in dünyanın en çok hasılat yapan filmi olup, Avatar filmini geçebilmesi için tekrar vizyona sokmuş ve başarılı olmuştu. Şimdi ise ortaya atılan iddialara göre Marvel Sinematik Evreni’nde tekrardan vizyona verilen tek film Avengers: Endgame olmayacak.

Yabancı forum sitelerinde ortaya atılan iddialara göre Sony Pictures, Far From Home’un kesilmiş sahnelerinin eklenmiş haliyle hazırladığı yeni versiyonunu tekrar vizyona sokabilmek için sinemalarla pazarlığa oturmuş durumda.

YENİ BİR SPİDER-MAN DENEYİMİ SUNACAK

Bir Reddit kullanıcısı olan Natedoggcata’nın ortaya attığı iddianın bir de sözde belgesi bulunuyor. Kullanıcının iddiasına göre Sony Pictures, ABD’li sinemalara, “30 Ağustos günü Spider-Man: Far From Home, kesilmiş sahneleriyle birlikte ülke çapında yeniden vizyona girecektir. Kesilmiş sahneler, filme eklenen yeni sahneler ve yeni bir Spider-Man deneyimi seyirciyle buluşacak. Tekrardan gösterimin arkasında çok büyük bir pazarlama kampanyası yer alıyor. Bu yüzden gösterim boyunca tüm sinemalardan destek bekliyoruz” ifadelerinin yer aldığı bir mektup gönderdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı