Söz dizisi için kaçınılmaz son! Final yapıyor

Star TV’nin sevilen yapımlardan bir tanesi olan Söz için büyük final olacağı söylendi. Fragman’da yayınlanan ‘son 4 bölüm’ ibaresi dizinin final yapacağının habercisi oldu. 27 Mayıs 2019 tarihinde final yapılması bekleniyor.


Söz dizisi için kaçınılmaz son! Final yapıyor

Star TV ekranlarında yayınlanan bir dizi olan Söz dizisi için çok ciddi bir kararın söz konusu olduğu açıklandı. Dizinin yayınlanan fragmanlarına baktığımızda ‘büyük finale son 4 gün’ yazısı gözlerden kaçmıyor. Söz dizisinin ekranlara veda edeceği sosyal medyada ve basında geniş yankı bulurken, konu ile alakalı olarak kanal yada yapımcıdan iddialara ilişkin bir cevap gelmedi. 4 bölüm sonra final yapacağı söylenen dizinin 4. sezonu için farklı iddialar var.

BLUTV’DE YENİ BÖLÜMLER YAYINLANACAK

Türkiye’nin yerli online girişimi BluTV’de yayınlanan Söz dizisi bölümlerinin gelecekte yine BluTV’de olacağı iddia ediliyor. Televizyon ekranlarına veda edip online televizyon kategorisinde Türkiye’de Netflix’in en büyük rakibi BluTV’de yeni bölümlerin yayınlanacağı söyleniyor. Konu ile ilgili bir açıklama henüz yok zaten şuanda yayınlanan bölümler televizyondan sonra sadece BluTV’de oluyor.

27 MAYIS’TA SON BÖLÜM OLACAK

Söz dizisi 3 sezondur televizyonda devam ediyordu ve artık televizyona veda ediyor. Dizinin sezon finali mi yaptığı, ekranlara veda mı ettiği yada farklı bir platformda mı yayınlanacağı hakkında bilgi yok. Konu hakkında en net bilgi yayınlanacak son bölümün, yani büyük finalin 27 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanacağı dile getirildi. Diziden birkaç bölüm önce başrol oyuncularından olan Burak Sevinç şehit olarak ekranlara veda etmişti.

Yazar: Seher Demirol

Seher Demirol
Adana'da 1989 senesinde dünyaya gelen Seher Demirol, Marmara Ünivetsitesi mezunudur. 2014 senesinden beri haber sektöründe çeşitli kategorilerde görev alan Demirol, kendini magazin alanında ilerletmiştir. Yaptığı çarpıcı haberlerle birçok kez medya gündemine oturan Demirol, kariyerine ulusal haber sitelerinde editörlük görevi alarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.