Soymak İçin Girdiği Dükkana Dışkısını Bırakıp Gitti!

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya'da eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Dükkanına ait kameraları inceleyen iş yeri sahibi, gördüklerine inanamadı.

Yaz aylarında Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden biri olan Antalya, bu kez ilginç bir hırsızlık olayına tanıklık etti. Hırsızlık yapmak amacıyla Tolga Yalıntaş isimli vatandaşa ait dükkana giren kadın, bir süre sonra köşeye bir yere çömelerek büyük abdestini yapmaya başladı. Kamera olayı anbean kaydetti.


Daha önce birçok kez güvenlik kameraları tarafından görüntülenen hırsızlık olaylarına bir yenisi daha eklendi. Ancak bu kez eylem yerine hırsızın dükkanın içinde yaptığı iğrençlik gündem oldu. Antalya’da esnaflık yapan Tolga Yalıntaş isimli vatandaşın dükkanını hedef alan kadın hırsız, elinde çuvalla içeri girdi. Bir süre etrafta gezinen ve neler çalabileceğini gözüne kestiren kadın, aniden kıvranmaya başlıyor. Bir süre tuvaletini yapacağı uygun bir yer arayan kadın, daha sonra duvar dibine oturarak tuvaletini yaptı. İşini hallettikten sonra elindeki çuvala bazı eşyaları dolduran kadın, gözden kayboluyor.

İŞ YERİ SAHİBİ KÖTÜ KOKUDAN ŞÜPHELENDİ

Kadından sonra iş yerine gelen dükkan sahibi, içeride kötü bir koku olduğunu fark ederek nedenini araştırmaya koyuldu. Bir süre sonra duvar dibindeki pisliği gören iş yeri sahibi, güvenlik kameralarını inceleyince gördüklerine inanamadı. Ekipler, girdiği dükkanı hem soyan hem de tuvaletini yapan kadını her yerde arıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı