Söylemezsem Olmaz’da Karahan Çantay’ın Sibel Can için dedikleri tartışılıyor!

Söylemezsem Olmaz yayınında Karahan Çantay’ın Sibel Can hakkında sözleri masaya yatırıldı. Onur Akay açıklamasında “Sibel Can ile yaşadığım tek gecelik bir ilişkiydi cümlesi Karahan’ın kendi cümlesidir” şeklinde konuştu.
Takip et
Söylemezsem Olmaz’da Karahan Çantay’ın Sibel Can için dedikleri tartışılıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Karahan Çantay’ın vefatı gündeme bomba gibi düştü. Karahan Çantay’ın Sibel Can ile ilgili yaptığı bir açıklama izleyenleri şaşırttı. Canlı yayına telefonla bağlanan Onur Akay, merak edilen soruları yanıtladı.

Çantay verdiği son söyleşide “Sibel Can’la tek gecelik ilişkimiz oldu” demişti.

Onur Akay açıklamasında bu konuya dair şunları belirtti: “Sibel Can ile yaşadığım tek gecelik bir ilişkiydi cümlesi Karahan’ın kendi cümlesidir. Benim için tek gecelik bir ilişki olarak kaldı öyle yazılmasını istiyorum şeklinde konuştu. Daha çok yerlerde de olduğunu ima etti.”

Söylemezsem Olmaz’da Karahan Çantay’ın Sibel Can için dedikleri tartışılıyor!

KARAHAN ÇANTAY NE DEMİŞTİ?

Karahan Çantay verdiği söyleşide bakın neler demiş…

Onur Akay: Peki o şantaj videosu nedir?

Karahan Çantay: Benim hatalarım da var. O dönem bazı anlatılmaması gereken özel şeyleri bir manken arkadaşa anlattım. Dosttur dedik, erkek erkeğe konuştuk. O da gitmiş başka bir manken arkadaşa anlatmış. Sonra olaylar Adnan Oktar’a kadar gitti ve şantaj olayları oldu. Gerisini biliyorsunuz zaten. Esasında tamamı bir yasak aşka yazılan hayali senaryolar.

Onur Akay: Yani Sibel Can’la olan aşkını yasak aşk olarak kabul ediyorsun.

Karahan Çantay: Evet.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.