adplus-dvertising

Sosyal medyanın konuştuğu kurye piyano çalmayı kendi kendine öğrenmiş

Özel bir şirkette kurye olarak çalışan genç, siparişi teslim ettiği yerde piyanoyu çalmak istedi. Piyanonun başına geçen kurye, Mozart’ın Türk Marşı bestesini muhteşem bir performansla çaldı. O anlar sosyal medyada beğeni rekoru kırdı. Kuryeliği bırakan Muharrem Can İncir, kuryelik yaptığı şirketin yazılım departmanında part time çalışmaya devam edece
Takip et
Sosyal medyanın konuştuğu kurye piyano çalmayı kendi kendine öğrenmiş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Piyano çalan bir kuryenin görüntüleri sosyal medyada defalarca kez izlendi. Bir mekana sipariş eden kurye, gördüğü piyanoyu çalmak için izin istedi.

View this post on Instagram

A post shared by Doğan Cem (@dogancem)

Sipariş için gittiği otelde piyano çalarak sosyal medyada viral olan kurye Muharrem Can İncir, piyanist olma hayallerine devam edecek. Kuryeliği bırakan İncir, kuryelik yaptığı şirketin yazılım departmanında part time çalışmaya devam edecek. İncir’in müzik eğitimine de şirket destek verecek.

MOZART’IN TÜRK MARŞI’NI ÇALDI

Piyanonun başına geçen, Mozart’ın Türk Marşı bestesini büyük bir ustalıkla çaldı. Herkesi şaşkına çeviren kuryenin piyano performansı dakikalarca sürdü.

SOSYAL MEDYADA TIKLANMA REKORLARI KIRDI

Öğrenmenin ve çalmanın en zor olduğu enstrümanlar arasında gösterilen piyanoyu rahatlıkla çalan kuryenin videosuna sosyal medyada ilgi büyük oldu. Kuryenin, Fivem Admini kullanıcı adıyla sosyal medyada yayınlar yaptığı öğrenildi.

EĞİTİMİNİ KURYE FİRMASI ÜSTLENECEK

Kurye firmasının Genel Müdürü Batuhan Gültakan ise sosyal medyada ilgi gören görüntüyü izleyince bu yeteneğe sahip olan personelini destekleme kararı aldıklarını söyledi.

Can İncir’i arayarak tebrik ettiğini, ofise davet ettiğini ve hikayesini öğrendiğini anlatan Gültakan, “Piyanoyu kendi kendine öğrendiğini, herhangi bir eğitim almadığını anladık. Biz de uygun bir eğitim alarak, hayal ettiği yolda ilerlemesi için destek olmaya karar verdik. Ona bu yolculukta sponsor olacağız. İnşallah onun için de hayırlısı olacak.” sözlerine yer verdi.

Başarılı piyano performansıyla adından söz ettiren İncir, ünlü isimlerin ve GETİR kurucusu Nazım Salur’un da dikkatini çekti. Şirket, İncir’in müzik eğitimine destek verecek. Kuryeliği bırakan İncir şirketin yazılım departmanında da part time çalışmaya devam edecek.

Ek iş olarak 1 aydır kuryelik yaptığını söyleyen üniversite öğrencisi Muharrem Can İncir, “Piyano çaldığım anların bu kadar gündem olacağını tahmin etmemiştim. Sipariş götürdüğüm otelde piyano gördüm. Piyanoyu çalmak istediğimi söyledim. İzin verdiler ve performansımı sergiledim. Piyano eğitimi almadım, internet üzerinden videolar izleyerek öğrendim. 10-15 parça çalabiliyorum. Fazıl Say’ı örnek alıyorum. Getir’den destekler geldi. Müzik eğitimi almam için destek olacaklar. Konservatuar okuyacağım. Kurye arkadaşlarım hayallerinin peşini bırakmasın” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.