Sosyal medyanın konuştuğu Çatlak Şanzel, 17 yaşında neden cinayet işledi?

Armağan Çağlayan’ın 'Gör Beni' adlı programına konuk olmasıyla gündeme gelen Çatlak Şanzel lakaplı Şanzel Çetin, yaptığı çarpıcı açıklamalar sonrası sosyal medyada en çok konuşulan ismi oldu. Genç yaşta cezaevine girdiğini ve hiç tanımadığı bir adamla hala evli olduğunu açıklayan Çatlak Şanzel, isminin hikayesini de paylaştı.
Takip et
Sosyal medyanın konuştuğu Çatlak Şanzel, 17 yaşında neden cinayet işledi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ adlı programına konuk olmasıyla gündeme gelen Çatlak Şanzel lakaplı Şanzel Çetin, babaannesinin ölümüne neden olduğunu söylediği doktoru öldürmekten 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yattı. Yaptığı çarpıcı açıklamalar sonrası sosyal medyada en çok konuşulan ismi oldu.

Beni dürüst ve dobra olduğum için seviyorlar diyen Çatlak Şanzel, ”Yüzde 100 doktor hatasından dolayı babaannemi kaybettik. O zaman 17 yaşındaydım. Ben de babaannemi öldüren doktoru öldürdüm” dedi.

Bunun kendinde bir alışkanlık yaptığını söyleyen Şanzel, bir kaç kişi yaralamaktan da tekrar cezaevine girdiğini söyledi.

Çatlak Şanzel kimdir?

Gerçek adı Şanzel Çetin olan fenomen şarkıcı sahne adıyla ‘Çatlak Şanzel’ olarak biliniyor. 1982 yılında dünyaya gelen Çatlak Şanzel, Ankara’da yaşamını sürdürüyor ancak aslen Kahramanmaraş Elbistanlı. 12 yaşından itibaren düğünlerde sahne almaya başlayan Çatlak Şanzel, 17 yaşında adam öldürmekten cezaevine girdi ve o yıllarda hiç tanımadığı bir adamla evlendi.

‘Neredesin’ şarkısı ile sosyal medyanın fenomen isimleri arasına girmeyi başaran Şanzel Çetin, Ankara’da farklı mekanlarda sahne alıyor ve sahne aldığı mekanlarda kendisine has üslubu ile tanınıyor.

Çatlak Şanzel’in isminin hikayesi
Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda isminin hikayesini açıklayan Çatlak Şanzel şunları söyledi: Biraz deli doluyum, Ankara tabiriyle “harbi kız” derler. O yüzden de Çatlak derler. Ama lakabımı piyanist bir abim koydu. Bir abiye kafa tutmuştum, o da Çatlak bu kadın dedi. Öyle kaldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.