Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Eminönü Balıkçılarından Palalı Saldırı

Eminönü Tarihi Balıkçıları'nın müşterilerine palalarla saldırdığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı. Bir sosyal medya kullanıcının ortaya attığı iddia sonrası olay, ''eminönündevahşet'' etiketi Twitter'ın en çok konuşulan konusu oldu.

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Eminönü Balıkçılarından Palalı Saldırı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da Eminönü’nün Tarihi Balıkçıları hakkında dün akşam saatlerinde bir Twitter kullanıcısının ortaya attığı iddia sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu oldu. ’eminönündevahşet’ etiketi ile yayılan iddia kısa sürede binlerce paylaşım alarak, sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

BALIKÇILARDAN MÜŞTERİLERE SALDIRI

Twitter’da ses getiren olay iddialara göre, 4 Ağustos Pazar günü meydana geldi. 2 abisi ve yengeleriyle birlikte Eminönü’nde balık ekmek yemeğe gittiklerini anlatan genç, mekandaki garsonların yengelerine temasta bulunması sonucu, uyarıların ardından çıkan sözlü tartışmanın giderek alevlendiğini ve garsonların kendilerine saldırdığını iddia etti.

”ANLAŞMA SAĞLANMAZSA ARBEDE ÇIKAR”

Twitter’dan sesini duyuran o genç başlarına gelen vahşeti şöyle anlattı, ”Kavga bir anda büyüdü ve kafamı çevirdiğimde 20 kişi üzerimize saldırıyordu, bizi palalarla yaraladılar. Olayın hemen ardından polis ve ambulans çağırmamıza rağmen çok yakın mesafede olmalarına rağmen ekipler çok geç geldi ve polisler hiçbir müdahalede bulunmadı. Bize saldıran 20 kişiden sadece 2’si gözaltına alındı. Karakola gittiğimizde ise, polisler bizi başlarından savarak, anlaşmaya gitmemizi aksi halde karakolda, arbede çıkabileceğini söylediler.”

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Eminönü Balıkçılarından Palalı Saldırı

Twitter kullanıcısının ortaya attığı iddia sonrası olay kısa sürede binlerce paylaşım aldı. Palayla kafasından yara alan kişinin de fotoğrafının paylaşılmasının ardından, kullanıcılar zanlıların ceza alması için paylaşımlarına devam ediyor.

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Eminönü Balıkçılarından Palalı Saldırı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.