Sophie Turner İtiraf Etti: Kocam Dublörümü Öpmeye Çalıştı!

Game of Thrones dizisinde Sansa rolüyle tanınan Sophie Turner, eşinin yanlışlıkla dublörünü öpmeye çalıştığı anlara şahit olduğunu anlattı.

Game of Thrones dizisiyle ünlü olan Sophie Turner ve Joe Jonas, geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğün ile dünya evine girmişlerdi. Eşiyle ilgili bir anısını anlatan Turner, eşinin kulisteki dublörünü kendisi zannederek öpmeye çalıştığını söyledi.

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Joe Jonas ile evlenen Sophie Turner, eşinin başından geçen ilginç hadiseyi sevenlerine anlattı. Turner, kocasının Game of Thrones setindeki kulise girdiğinde kendisi yerine dublörünü öpmeye çalıştığına şahit olduğunu söyledi.

“ÇOK GÜLMÜŞTÜK”

Sophie Turner’ın dublörü olan Laure Butles da konuyla ilgili olarak, “Yaşanan bu hadiseye çok gülmüştük. Ben o öpücüğü bir iltifat olarak algıladım” ifadelerini kullandı.

Sophie Turner İtiraf Etti: Kocam Dublörümü Öpmeye Çalıştı! Sophie Turner İtiraf Etti: Kocam Dublörümü Öpmeye Çalıştı! Sophie Turner İtiraf Etti: Kocam Dublörümü Öpmeye Çalıştı! Sophie Turner İtiraf Etti: Kocam Dublörümü Öpmeye Çalıştı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı