Sony’den Rakiplerini Korkutan Hamle!

Sony, yeni kulaklığını sektöre sunmaya hazırlanıyor. Sony WF-1000XM3 ile yer yerinden oynayacak.

Dış sesleri tamamen engelleyen yapısıyla kullanıcılarını memnun edecek yeni kulaklık duyuruldu. Sony, yeni ürünüyle kullanıcılarına üstün bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Tam 1 gün şarjı bitmeyen kulaklıklarla, uzun soluklu kullanım sağlanıyor.

Önceki modellerde her kulaklıkta 1 adet mikrofon varken, yeni modelle birlikte bu rakam ikiye çıkıyor. Yani bu teknoloji, kulak içi kulaklığın, kulak üstü kulaklıkla aynı ses kalitesine erişmesi anlamına geliyor. Sony, kullanıcılarına cihazı son teknoloji bir şarj aletiyle birlikte gönderiyor. Her iki kulaklık da açıkken 6 saate kadar kullanım sağlanıyor. Dolu bir şarj aletiyle birlikte bu rakam 24 saate çıkıyor. Eğer gürültü önleyiciler de kapalıysa 1.5 kat daha fazla kullanım da sağlanabiliyor. Şarj aletinde 10 dakika şarj edilen bir kulaklık 90 dakika kullanıma olanak sağlıyor.

BATARYA ÖMRÜYLE ŞAŞIRTIYOR

Yeni modelde daha iyi bir Bluetooth teknolojisi sunuluyor. Bunun yanında önceki modellerde tek kulaklık telefona, diğer kulaklık ise telefona bağlanan kulaklığa bağlanıyordu. Şimdi ise, her ikisi de ayrı ayrı telefona bağlanabiliyor. Bu durum hem kaliteyi hem de kullanım kolaylığını arttırıyor. Eğer kulaklıklardan birisi çıkartılırsa çalan müziğin otomatik olarak durması ise muazzam bir özellik olarak eklenmiş. Kulaklığın dış yüzeyinde ise kişiselleştirilebilen tuşlar bulunuyor. 1300 TL fiyatındaki kulaklıkların henüz Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise kesinleşmedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı