Sonic’in Hiç Beğenilmeyen Yüzü Değiştirildi!

Bundan 2 ay önce yayınlanan fragmanıyla hayranlarını çok kızdıran “Sonic”in, revizeye alınacağı ve görüntüsünün değişeceği söylenmişti. Filmin baş yapımcısı Tim Miller, Sonic’in yeni görüntüsü hakkında açıklama yaptı.

Yapımı en zor film türü hiç kuşkusuz oyun dünyasından beyaz perdeye aktarılan filmler oluyor. Hali hazırda büyük bir kitleye sahip olan hikaye ve karakterler sinema dünyasına aktarılırken oldukça zorlanılabiliyor. Bunun en son örneği bundan 2 ay önce yayınlanan Sonic fragmanında yaşanmıştı. Sonic’in itici görüntüsü hayranlarını bir hayli kızdırmıştı. Filmin yapımcıları ise eleştirileri kulak arkası etmeyip, fragmanı yayından kaldırmış ve Sonic’in görüntüsünün revize edileceğini söylemişti.

Sonic’in fragmanı bundan iki ay önce yayınlandığında, renkli bir dünyanın yanında, Jim Carrey ve James Marsden’ın başarılı oyunculukları adeta göz dolduruyordu. Ama, Sonic’in görüntüsü olabildiğince kötü yapılmıştı. Sosyal medyada bir anda patlak veren eleştiriler, yapımcıları zor durumda bırakmıştı. Deadpool ve Terminator filmlerinin yönetmeni ve Sonic filminin baş yapımcısı Tim Miller, yaklaşmakta olan filmdeki Sonic karakterinin son halini gördüğünü söylerken, “Hayranları revize edilmiş halinden oldukça memnun kalacak” diye konuştu.

BAŞROLDE JİM CARREY DE VAR

Sonic fragmanında yanlış giden şeylerin neler olduğunu değerlendiren Miller, “Fragmanı izlediğimde ben de memnun kalmadım. Sonic ile bütünleşmiş mavi kürk ve kırmızı ayakkabılar oldukça güzeldi. Ama gözlerde ve dişlerde onu bize Sonic gibi hissettirmeyen bir sıkıntı vardı. Bunu çözmek için herkes seferber oldu. Sonic’in yeni hali fragmanlarda yer alacak. Hayranlarını memnun edeceğine inanıyorum” diye konuştu. Jim Carrey’nin de başrolünde film, 14 Şubat 2020 tarihinde sinemalarda olacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı