Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan Tekirdağ’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Namık Kemal Stadyumu’nda düzenlenen AK Parti Tekirdağ 7.Olağan İl Kongresi’nde açıklamalarda bulunuyor.
Takip et
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan Tekirdağ’da
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

Tekirdağbüyükşehir seçimlerinde yüzde 44’e ulaştı ama bu yeterli olmadı. İnşallah bir dahaki seçimde yüzde 50’nin üzerine çıkacağız.

Bizden sonraki nesillere güçlü bir 2053 vizyonu miras bırakacağız. Buraya gelmeden önce 41. Komando Tugayımızda Sancak Teslimi Töreni’ne katıldım. Kongremizden sonra buradan ismini de açıklıyorum. Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nin açılışını yapacağız. Fehmi Cumalıoğlu gençlikte beraber siyaset yaptığımız bir büyüğümüzdü. Yıllarca bakanlıklar yaptı. Başhekimlikler yaptı. 1996’da da rahmetli oldu. Dedik ki Tekirdağlı olarak bu şehir hastanemize abimizin ismi yakışır. Bize büyüklerimizi unutturmamak yakışır.

Ülke ve millet olarak en az bir asır önce yaşadığımız dönem kadar kritik bir süreçten geçiyoruz. Hamdolsun Allah’ın yardımı milletimizin feraseti ile bu oyunların hepsini de boşa çıkarttık. Milletimiz büyük ve güçlü Türkiye idealinden vazgeçmediğini her mücadelemizde yanımızda bulduğumuz desteği ile gösterdi.

Bu durum AK Parti teşkilatlarında görev almış herkese çok büyük sorumluluk yüklüyor. AK Parti milletin partisidir, AK Parti’yi millet kurmuştur, AK Parti’nin istikametini millet belirlemiştir.

Ama sanılmasın ki milletimizin bize verdiği kredi sonsuzdur, hükümette mecliste belediyelerde teşkilatlarla samimiyetle ihlasla gayretle ülkenin çıkarlarını milletin beklentilerini karşılayacak şekilde çalıştığımız sürece bu kredi devam eder. Milletten yüz çevirdiğimiz kendi hesaplarımızın peşine düştüğümüz gün artık bu partinin misyonu bitmiş demektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.