Son Dakika: 25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı

25 Ekim Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 232 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 27 bin 663 oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “İkinci doz aşı oranının Türkiye genelinde %77,5’i geçmesi gurur duyulacak bir toplumsal başarıdır. Halen 56 ilimiz ülke ortalamasının altında, bazı illerde fark büyük. Aşıyla birlikte tedbirlerin de önemli olduğunu unutmamalıyız.” ifadelerini kullandı.
Takip et
Son Dakika: 25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

25 Ekim 2021 Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. İkinci doz aşı oranı Türkiye genelinde yüzde 77,55’i geçerken, vaka ve vefat sayılarında da düne göre ciddi yükseliş kaydedildi.

Sağlık Bakanlığı 25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel koronavirüs tablosunu paylaştı.

Koca şu ifadeleri kullandı: “İkinci doz aşı oranının Türkiye genelinde %77,5’i geçmesi gurur duyulacak bir toplumsal başarıdır. Halen 56 ilimiz ülke ortalamasının altında, bazı illerde fark büyük. Aşıyla birlikte tedbirlerin de önemli olduğunu unutmamalıyız.”

25 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU

Son Dakika: 25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı

24 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (24 Ekim) koronavirüs nedeniyle 195 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 24 bin 792 olarak açıklanmıştı.

Son Dakika: 25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.