adplus-dvertising

Somer Sivrioğlu’nun lüks restoranın istinat duvarı çöktü Ürdünlü diplomat öldü!

Beşiktaş’ta meşhur şef Somer Sivrioğlu’nun 3 ay önce devraldığı lüks restoranın istinat duvarı çöktü. Duvarın altında kalan iki kişi ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Ürdünlü eski diplomat yapılan bütün müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.
Takip et
Somer Sivrioğlu’nun lüks restoranın istinat duvarı çöktü Ürdünlü diplomat öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün gece saat 23.30 sıralarında Nispetiye Caddesi’nde iki arabayla restoranın önüne gelen 6 kişinin arabalardan indiği sırada istinat duvarı büyük bir gürültü ile çöktü. İstinat duvarının altında kalan iki kişinin kurtarılması için vatandaşlar seferber oldu. Yıkılan duvarın altından çıkarılan iki kişi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Somer Sivrioğlu’nun lüks restoranın istinat duvarı çöktü Ürdünlü diplomat öldü!

ÜRDÜNLÜ ESKİ DİPLOMAT YAŞAMINI YİTİRDİ

Olayın sonrasında bölgeye çok sayıda, sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Vatandaşlar tarafından istinat duvarının altında çıkarılan yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalelerinin sonrasında hastaneye kaldırıldı. Ulus’ta bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ürdünlü eski diplomat Ahmet Salim Subbed yapılan bütün müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırılan yabancı uyruklu Bahaettin Shanableh’in ise vaziyetinin ağır olduğu öğrenildi.

SOMER ŞEF 3 AY ÖNCE DEVRALMIŞ

Olayın sonrasında polis ve itfaiye ekipleri, çöken istinat duvarında araştırmalarda bulundu. Olayın meydana geldiği restoranın, Somer Şef olarak bilinen Somer Sivrioğlu tarafından 3 ay önce devralındığı öğrenildi.

“2 KİŞİ DUVARIN ALTINDA KALDI”

Görgü tanığı Zafer Urtemur olayla alakalı “Bir otomobil geldi. Otomobilden 5-6 kişi indi. Otomobilden iner inmez beton blok onların üstüne devrildi. İki kişi altında kaldı. Vatandaşlar olarak kaldırmaya çalıştık ama, bir tanesinin baldırı koptu. Diğerinin de vaziyeti ağırdı ama, kalp atışı falan zayıfladı. Kalp masajı falan yaptık ama yaşama döndüremedik. Bir tanesi öldü. Toplam 6 kişiydiler ama 2 kişi duvarın altında kaldı. Birinin vaziyeti ağırdı. Biri de zaten burada olay yerinde vefat etti.” ifadelerini kullandı.

Somer Sivrioğlu’nun lüks restoranın istinat duvarı çöktü Ürdünlü diplomat öldü!

DEVRİLEN DUVAR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KALDIRILDI

Olay yerinde yapılan araştırmaların sonrasında, yıkılan istinat duvarı belediye ekipleri tarafından kaldırılırken, polis olayla alakalı soruşturma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.