Soldado’dan Fenerbahçe’ye Sert Sözler!

Fenerbahçe'den Granada'ya transfer olan İspanyol golcü Roberto Soldado, yeni kulübünün YouTube kanalına verdiği röportajda "İstanbul ise beni kendisine aşık etti. Sportif açıdansa her şey kaotikti" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de özellikle son maçlarda ortaya koyduğu performansla taraftarın beğenisini kazanan Roberto Soldado, sözleşmesinin sona ermesi ile Granada’nın yolunu tutmuştu.


“SPORTİF AÇIDAN HER ŞEY KAOTİKTİ”

Yeni kulübünün YouTube kanalına konuşan 34 yaşındaki deneyimli santrfor, Türkiye’deki günlerine ilişkin çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Kaldığı dönemde İstanbul’a aşık olduğunu belirten Soldado, “Açıkçası Türkiye tanıdığımda büyük bir şaşkınlık yaşadım. İstanbul ise beni kendisine aşık etti. Sportif açıdansa her şey kaotikti. Takım hâlinde çalışmak çok önemlidir ama ben bunu çok özler hâle gelmiştim” ifadelerini kullandı.

“HEDEFE ULAŞMAK İÇİN EN İYİ YOL TAKIM OLABİLMEKTİR”

Hedefe ulaşmanın en iyi yolunun takım olabilmekten geçtiğini belirten tecrübeli yıldız, “Zira Fenerbahçe’de daha çok bireysel performanslar öne çıkıyordu. Granada’ya imza attıktan sonraki iki hafta içindeyse ne için çalıştığını ve savaştığını bilen bir oyuncu topluluğu içinde olduğumu anladım. Hedeflerinize ulaşmak için en iyi yol, takım olabilmektir” şeklinde konuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı