Sokak Ortasında Tacizciye Kurbandan Dayak!

İstanbul'da otobüs durağında bir kişinin tacizine uğrayan kadın, dakikalarca peşini bırakmadığı tacizciyi tutuklatmayı başardı.
Sokak Ortasında Tacizciye Kurbandan Dayak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde, işe gitmek için evden çıkan genç kadın sokak ortasında bir adamın tacizine uğradı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan kadın, çığlık atmaya başladı. Kenan E. isimli kişi ise iddiaya göre kadının çığlık atmasının ardından hızla kaçmaya başladı. Genç kadın, tacizcinin peşini bırakmadı ve o da metrelerce koşarak, Kenan E.’yi kovalamaya başladı.

Genç kadının, tacizcisini kovaladığı o anlar ise saniye saniye çevrede bulunan iş yerlerinin kameraları tarafından kaydedildi. Ayağındaki yüksek ayakkabılara rağmen tacizcinin peşini bırakmayan kadın çevredekilerin takdirini topladı.

GENÇ KADININ İMDADINA MAHALLELİ YETİŞTİ

Pes etmeden uzun bir süre tacizciyi takip eden kadın, sonunda amacına ulaştı. Bir adamın ve ardından kadının koştuğunu gören çevre sakinleri, tacizci olduğu iddia edilen adamın önüne keserek yakaladılar. Kenan E. çevre sakinleri ve taciz ettiği kadın tarafından dövüldükten sonra polis ekiplerine teslim edildi.

Genç kadını elle taciz eden Kenan E. polisin sorguları sonucunda, genç kadını taciz ettiğini itiraf etti. Tacizci adam ifadesi alındıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.