Sokak Ortasında Cinayete Şok İfade

Sokak ortasında boşanmak üzere olduğu eşini ve askerlik arkadaşını ”Namus cinayeti”diyerek öldürdü.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçtiğimiz gün yaşanan çifte cinayet olayının ardından gözaltına alınan N.B. isimli zanlı, ifadesinde henüz boşanmadıklarını fakat eşinin kendisini askerlik arkadaşıyla aldatmaya başladığını söyledi. Askerlik arkadaşı Salih Durmuş’un, karısıyla ilişki içinde olduğunu ve bunu namusuna yediremediğini söyleyen zanlı, cinayeti bu yüzden işlediğini söyledi. Zanlı cinayeti işledikten sonra polis ekiplerinin incelemesi sonrası göz altına alındı.

SOKAK ORTASINDA SİLAHLA ÖLDÜRDÜ

Zanlı N.B., eşi ile askerlik arkadaşını takip ettikten sonra yolda beraber yürüdükleri bir esnada silahını çıkartarak cinayeti işlediğini kabul etti. Zanlı, polis ve savcılıktaki ifadesinin ardından, tutuklanma istemiyle adliyeye götürüldü. Zanlının görüntüsünün alındığı anlarda üzerine çelik polis yeleği giydirildiği görüldü.

NAMUSUMU TEMİZLEDİM DİYEREK HAKLI ÇIKMAYA ÇALIŞTI

Zanlı işlediği cinayetin ardından gazetecilerin,”Niye yaptın?” sorusuna ”Namusum için yaptım.” cevabını verdi. Zanlının, sevk edildiği adliyede tutuklanması ve müebbet hapis cezasıyla cezalandırılması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı