Sokak Ortasında Beşik Kertmesi Kavgası! 9 Kişi Yaralandı

Bursa’da çocuklarını beşik kertmesi yapan aile arasında kavga çıktı. Çocukların birbirini istememesi üzerine kavgaya tutuşan aileler taş ve sopalar ile birbirlerine saldırdı. Kavgada 9 kişi yaralandı.

Bursa’da aynı mahallede oturan O.O.(20) ile S.O.(17) aileleri tarafından beşik kertmesi yapıldı. Evlenme düşüncesinde olan gençlerden O.O.’ya, S.O.’yla evleneceği söylendi. O.O., S.O. ile evlenmeyi reddedince iki ailenin arası bozuldu.

Araları bozulan iki ailenin küskünlüğüne komşuları araya girerek son vermişti. Ancak dün kız tarafı, erkek tarafının aracının önünü keserek aileye saldırdı. Aileler arasında çıkan kavgayı gören vatandaşlar olaya müdahale ederek polis ekiplerine bildirdi.

18 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Sokak ortasında birbirine giren iki aile taşlı bıçaklı olarak birlerine saldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı biber gazı sıkarak durdurmak istedi. Başarılı olamayan ekipler havaya bir el ateş ederek kavgayı ayırdı.

Kavganın ardından yaralanan 9 kişi hastaneye kaldırıldı. 18 kişi ise gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatan ekipler iki ailenin evinin önüne çevik kuvvet ekibi sevk ederek tedbir aldı.

Sokak Ortasında Beşik Kertmesi Kavgası! 9 Kişi Yaralandı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı