adplus-dvertising

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

'Hayat Bilgisi', 'Sessiz Gemiler’ ve 'Seksenler' gibi yapımlarda rol alan ve uzun bir süre Sertab Erener’in vokalistliğini yaptıktan sonra solo kariyerine yönelen şarkıcı, yaralanmış yüzünün fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Takip et
Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sahne almak için Bodrum’a gelen şarkıcı Zeynep Doruk’a, sahipsiz sokak köpeği saldırdı. Saldırı sonrası vücudunda ve yüzünde oluşan yaralar sebebiyle operasyon geçiren Zeynep Doruk, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla tepki çekti.

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

Doruk, yaptığı açıklamada “O köpeği bu hale getiren insanlardı. Suçlu olan köpek değil, insanlardır.” dedi.

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

Doruk, “Otelin önünde köpek saldırısına uğradım. Bu, yüzümün saatler süren operasyon sonrası düzelmiş hali… Gözümü kaybetmediğim için şanslıyım.” yazdı.

“Suçlu olan köpek değil, insanlar”

Köpeğe kızmadığını ve hayvanlara olan sevgisinin hiç azalmayacağını dile getiren Doruk, “O köpeği bu hale getiren insanlardı. Kim bilir ne travmalar yaşadı? Dövüldü, eziyet edildi, bunu yapabilecek bir yaratığa dönüştü. Biz insanlar doğayı katlediyoruz. Hayvanlara kötü davranıyoruz. Onlara yaşayacak yer bırakmadık. Suçlu olan köpek değil, insanlardır.” şeklinde konuştu.

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

Geçmiş olsun mesajlarına da teşekkür eden Doruk, “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Mesaj atan, arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Moralim yerinde, ağrım tabii ki var ama hayattaki her şey gibi bunun da geçeceğini biliyorum. Yine de ucuz atlamış hissediyorum. Çok iyi bir doktor yaptı ameliyatımı ve sevgiyle iyileşiyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” ifadelerini kullandı.

‘Köpek değil, erkek şiddeti’ iddiası

Bu arada Doruk’un, köpek değil de erkek arkadaşının şiddetine maruz kaldığını iddia edenler de oldu.

Kendisine gelen mesajları Instagram hesabından paylaşan Doruk, bir açıklama yayınladı.

“Benim bu olaylardan bir çıkarım falan yok”

Şarkıcı, “Bütün bunlar olurken ve yemediğim hakaret kalmamışken sevgili Deniz Anapa ve Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu ile köpeği bulup, oradan aldırıp rehabilitasyon merkezine götürmeye çalışıyoruz. Ona zarar verilmesin diye, sevgiyle iyileşsin diye. Çünkü insanlık bunu gerektirir. Bodrum Belediyesi, sokak hayvanları konusunda maalesef sınıfta kaldı. Benim bu olaylardan bir çıkarım falan yok arkadaşlar.

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

“Hayvanları da insanlara tercih eder hale geldim”

Benim yüzümün sağ tarafı paramparça oldu ve kaşımın üstündeki kemiğim dışarı fırlamıştı. 37 dikiş atıldı yüzüme. Çok korktum, çok üzüldüm. İşlerimi iptal etmek zorunda kaldım. Dikişler alınınca suratım neye benzeyecek onu da bilmiyorum. Ama son nefesime kadar sessiz canları koruyacağım. Hayvanları da insanlara tercih eder hale geldim. Kötüsünüz çünkü istediğiniz hakareti edin.” diye yazdı.

Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!Sokak köpeğinin saldırdığı şarkıcı sosyal medyada da tepkilerin hedefi oldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.