Sokağa çıkma yasağı bitince parka koşup kahve içtiler!

Bursa'da sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından vatandaşlar cadde ve meydanlara akın etti. Bir parkta oturup kahve içen vatandaşları gören polis ekipleri, "Nereden aldınız kahveleri, park kapalı, evlerinize dönün" diyerek uyardı.

Ramazan Bayramı sebebiyle Türkiye genelinde uygulanan 4 gün sokağa çıkma kısıtlaması gece yarısı son buldu. Kısıtlamanın sonrasında kentin işlek noktaları, Acemler Kavşağı, Altıparmak ve Heykel Caddesi’nde yoğunluk meydana geldi. Bunun üstüne polis ekipleri, yaya olarak dolaşan vatandaşları, sosyal mesafeye dikkat etmeleri ile alakalı uyarılarda bulundu.

Sokağa çıkma yasağı bitince parka koşup kahve içtiler!

POLİSTEN KAHVE ‘İSYANI’

Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Altıparmak Caddesi üstünde bulunan Arap Parkı’nda banklara gruplar halinde oturduğunu ihbarını aldı. Bunun üstüne harekete geçen ekipler, vatandaşların sosyal mesafeye uymayıp kahve içtiğini görünce şaşkınlığa uğradı. Uyarılarda bulunan ekipler, “Nereden aldınız kahveleri, park kapalı, evlerinize dönün” diye müdahale etti.

ANA ARTERLERDE ARAÇ YOĞUNLUĞU

Kısıtlamanın sonrasında kentin ana arterlerinde ise araç yoğunluğu meydana geldi. Altıparmak Caddesi ve Acemler Kavşağı saatin 00.01’i göstermesiyle evlerinden çıkanların araçlarıyla doldu, taştı. Yoğunluk drone ile havadan görüntülendi.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı