Şok İtiraf! “Eljif Elmas’a Aşığım”

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'den 16 milyon € bedelle Napoli'ye transfer olan Eljif Elmas için flaş bir yorum geldi.

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’den 16 milyon € bedelle Napoli’ye transfer olan Eljif Elmas için flaş bir yorum geldi. Eljif Elmas için övgü dolu yazılar yayınlanmaya devam ediyor. Maurizio Nicita, Eljif Elmas için Makedonya Milli Takım Teknik Direktörü Igor Angelovski ile görüştü. Angelovski, “20 yaşında olmasına rağmen en tecrübeli oyuncu gibi” dedi. La Gazetta Dello Sport’un “Angelotti’nin Elmas’ı, Napoli’yi fethetti” başlıklı haberşnde Nicita, “Belki şaşıracaksınız ancak Eljif Elmas 20 yaşına yeni girdi. Orta sahada şu anda veteran bir oyuncu gibi. Onu sahada gördüğünüzde 20 yaşında olduğunu düşünemiyorsunuz” ifadelerine yer verdi. Makedon Teknik Direktör Angelovski, “Napoli’ye imza attığı için çok mutluyum. Sadece İtalya’nın ikinci büyük gücünden değil, aynı zamanda dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Ancelotti’nin başında olduğu bir takımdan bahsediyoruz.” dedi.


ELJİF ELMAS’A AŞIĞIM

Türkiye’de de oldukça meşhur olan Di Marzio, “Eljif Elmas’a aşığım, çok yetenekli. Bloklar arasında bağlantıyı sağlıyor. Gördüğüm şeyler beni etkiledi” yorumunu yaptı.

Eljif Elmas, Napoli’de Serie A’da 4 maçta 184 dakika süre aldı. Eljif Elmas, Şampiyonlar Ligi’ndeki Napoli maçında ise 14 dakika sahada yer aldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı