Sofiane Feghouli’den Derbide Taraftara Çağrı

Sofiane Feghouli'den Fenerbahçe maçı açıklaması geldi. Galatasaray'ın yıldızı, basın açık antrenmanda soruları yanıtladı.

Süper Lig’in 6. haftasında oynanacak derbi öncesi basına açık olarak düzenlenen idmanda basın mensuplarının sorularını Galatasaray’ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli yanıtladı. Derbi hakkında açıklamalar yapan Feghouli, şunları aktardı;


DERBİYİ KAZANMAK İSTİYORUZ

Sofiane Feghouli, “Son iki yıla baktığımız zaman, şampiyon olduğumuz döneme baktığımız zaman, son günlerde şampiyonluğumuzu ilan ettik. Bu tabi taraftarlarımız açısından çok önemli bir maç. Biz de taraftarlarımızı memmun etmek için, açıkçası çıkıp kazanmak istiyoruz. Tabi burada Allah’ın yardımıyla… Takım arkadaşlarımızın da motivasyonuyla, bütün çalışanların yardımıyla olacak.” ifadelerini kullandı.

TEKNİK EKİP DİNLENMEMİ TERCİH ETTİ

Sofiane Feghouli, “Kötü bir şeyim yok şuanda. Sadece yaz boyunca çok fazla tatil yapamadım ve dinlenemedim. Bundan dolayı teknik ve medical ekip dinlenmemi tercih ettiler. Bir sonraki maça da yüzde yüz çıkabilmem için önemliydi. ” dedi.

FEGHOULİ’DEN TARAFTARA ÇAĞRI

Sofiane Feghouli, “Galatasaray taraftarı olmadan Galatasaray takımı varolamazdı. Onlar en iyi ve en kötü zamanımızda da gelip bize destek oluyorlar. Yaratacakları atmosferin de bu maçta önemli olacağını düşünüyorum. Onların vereceği destek bizim için çok önemli. Onlar için kazanmaya çalışacağız maçı.” ifadelerini kullandı.

TAKIMIMA GÜVENİYORUM

Sofiane Feghouli, “Geçen seneye baktığımız zaman Başakşehir, Beşiktaş ve Trabzonspor gibi maçları kazanmasını bildik. Fenerbahçe’yi de kendi evimizde yenebilirdik. Ancak bizim lehimize olmadı. Hakemlerin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ve bu maçta da iyi olacağını düşünüyorum. Kendi takımıma güveniyorum. İyi bir maç çıkartacağımızı da düşünüyorum. ” dedi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı