adplus-dvertising

Socios.com ile Benfica arasında iş birliği

SL Benfica, dünyanın önde gelen blockchain destekli taraftar etkileşimi ve ödüllendirme uygulaması Socios.com’da bir Fan Token piyasaya süren ilk Portekiz kulübü olacaklarını duyurdu.
Takip et
Socios.com ile Benfica arasında iş birliği
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

SL Benfica, dünyanın en büyük 150’den fazla spor organizasyonunun yer aldığı Socios.com kadrosuna katılıyor. Socios.com’un geniş ağındaki büyük adlar arasında Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Valencia, Atlético de Madrid, Manchester City, Arsenal, S.C Corinthians, Flamengo, So Paulo FC, CR Vasco da Gama, FPF ve UEFA yer alıyor. NBA, NHL ve NFL’den 50’den fazla büyük ABD spor markası, MMA’in dev organizasyonu UFC, önde gelen Formula 1 takımları ve e-spor dünyasının mühim takımları yer almakta.

Socios.com ile Benfica arasında iş birliği

Giderek büyüyen Fan Token sahipleri topluluğu için bu sene en az 500 oylama düzenleyerek, forma tasarımlarından kadro numaralarına ve kutlama şarkılarına kadar çeşitli konularda taraftar merkezli kararları etkilemelerine imkan tanıyor. Öte Yandan 2022’de favori kulüplerinin canlı maçlarını izlemeye hazırlanan 17 binden fazla taraftarla her zamankinden daha çok taraftarı ödüllendirecek.

Fan Token sahipleri öte yandan NFT’lerin yanı sıra lisanslı ürünler, kulüp sponsorları ile bağlantılı özel indirimlere ve büyük markalarla bağlantılı öbür özel tekliflere ve teşviklere erişmeye hak kazanırken maç formaları da dahil olmak üzere benzersiz dijital ödüllerin sahibi olacak alacak. Socios.com öte yandan uygulamada oyunlaştırmayı artıracak ve sadece Fan Token sahipleri için çok çeşitli spor temalı mobil oyunları piyasaya sürecek. SL Benfica Fan Token’ın lansmanına ilişkin detayların çok yakında açıklanacağı söylendi.

Socios.com ile Benfica arasında iş birliği

SL Benfica CEO’su Domingos Soares de Oliveira konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Benfica, hem üyeler hem de takipçileri içeren devasa küresel taraftar kitlemize olumlu bir deneyim aramaya ve sunmaya devamlı olarak odaklanıyor. Son zamanlarda sektörümüzde etkili bir pazar olan dijital varlıklara çok dikkat ediyoruz. Tokenlarımızı geliştirmek ve dünya çapındaki Benfica ailesini bir araya getirmek için ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Portekiz futbolunun en başarılı kulüplerinden biri olan SL Benfica’yı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını aktaran Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları belirtti:

“Gerçekten dünya standartlarında bir partner ağı yarattıktan sonra, şuanda Fan Token sahipleri için daha çok özellik ve etkileşim fırsatı eklemeye odaklanıyoruz. Benfica ve dünyanın dört bir yanındaki tutkulu taraftarlar için yeni deneyimler yaratmayı dört gözle bekliyoruz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.