Snoop Dogg, Yeni Müzik Videosuyla Zirveye Oynuyor!

Rap dünyasının önde gelen isimlerinden Snoop Dogg, yeni şarkısını yayınladı. Şarkının isminin “Kendime teşekkür etmek istiyorum” olması ise büyük dikkat çekti.

Önceki aylarda adı Los Angeles’daki Şöhretler Kaldırımı’na yazılan başarılı müzisyen, adına organize edilen törende yaptığı konuşmayla dikkat çekmişti. Snoop Dogg, törende yaptığı konuşmada, kendisine teşekkür etmişti. Dogg, hiç izin kullanmadığını, sürekli yoğun olduğunu ve buna rağmen kendisi olmayı asla bırakmadığına değinmişti.

HAYATININ EN ZOR GÜNLERİNİ ANLATTI

Göndermelerle dolu iddialı konuşmasının ardından yoğun eleştirilere maruz kalan rap müziğin yaşayan efsanesi, sözlerinin arkasında durduğunu en net biçimde gösterdi. “I Wanna Thank Me” isimli şarkıda rapçi, şarkının sözlerine konuşmasında söylediği sözlerle başlıyor.

Şarkının devamında ise çevresiyle olan ilişki yapısından, müzik kariyerinin inişli çıkışlı dönemlerine kadar değiniyor. Şarkıda Snoop Dogg, hayatı boyunca yaşadığı tüm zorlukları geçmişine bakarak anlatırken, kendisine neden teşekkür etmek istediğini de anlatmış oluyor. Müzik videosunun sonunda ise başarılı rapçi, yeni film ve albüm çalışmalarının müjdesini veriyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı