Skrtel, İstediği Olmayınca Fener’de Kalmaya Karar Verdi

Kötü geçen sezonda Fenerbahçe'nin en istikrarlı isimlerinden biri olan Skrtel, diğer takımlardan beklediği teklifi alamayınca 1 yıl daha sarı-lacivertli formayı giymeye karar verdi.
Takip et
Skrtel, İstediği Olmayınca Fener’de Kalmaya Karar Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sezonun bitimi ile Fenerbahçe’nin 1+1 yıllık teklifini kabul etmeyerek takımdan ayrılacağını belirten Skrtel, Avrupa piyasasında istediği teklifleri alamadı. Bunun üzerine sarı-lacivertlilerin teklifini yeniden değerlendirmeye alan yıldız futbolcu, 1 yıl daha takımda kalmaya razı oldu.

Transfer sezonun açılması ile birlikte bombaları peş peşe patlatan Fenerbahçe, bir taraftan da takımdaki oyuncuların durumunu takip ediyor. Bu isimlerden biri de Martin Skrtel. Geçtiğimiz sezonun istikrarlı isimlerden biri olan Skrtel, sarı-lacivertlilerin sezon bitiminde teklif ettiği 1+1 yıllık teklifi kabul etmeyerek masadan kalktı. Uzun süredir takım arayışında olan ve birçok kulüple görüşen Slovak oyuncu, istediği teklifleri alamayınca Fenerbahçe’nin teklifini kabul etmek zorunda kaldı.

YANINA KİM GELECEK?

Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe, Skrtel ile anlaşılması üzerine defans hattına yapılması planlanan takviyelerden birini eledi. Slovak oyuncunun yanına en az onun kadar tecrübeli bir ismi arayan sarı-lacivertliler, Simon Kjaer ile ilgileniyor. Ancak bu oyuncunun yıllık maliyetinin yüksek oluşu transfer çalışmasını tıkanma noktasına getirdi. Geçtiğimiz sezon basit goller yiyen Fenerbahçe, bu sezon defans hattına ayrı bir önem veriyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.