Skandallarıyla Ünlü Gelin Adayı Evlenip Başka Biri Oldu

İzdivaç programında şöhreti yakaladıktan sonra paylaştığı cesur fotoğraflarla adından söz ettiren gelin adaylarından Naz Mila, evlendikten sonra başka bir kimliğe büründü.

RTÜK tarafından yasaklanan izdivaç programlarının Türk insanının başına bela ettiği isimlerden biri olan gelin adaylarından Naz Mila, geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti. Evlendikten sonra başka bir kimliğe bürünen gelin adayı, şimdilerde kocasıyla mutluluk pozlarını paylaşıyor.


EV KADINI OLDU

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla adından söz ettiren Naz Mila, evlendikten sonra deyim yerindeyse kendi köşesine çekildi. Bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu’nun teknesinde görüntülenen Naz Mila, ardından sürpriz bir karara imza atmış ve nikah masasına oturmuştu. İsminin Gürkan olduğu öğrenilen gençle dünyaevine giren Naz Mila, şimdilerde sosyal medya hesabından kocasıyla fotoğraflarını paylaşıyor.

“EVLENEMEZSİN DEDİLER EVLENDİM”

Naz Mila, kocasıyla nikah masasında çekilen fotoğrafını “Evet evlenemezsin dediler evlendim. Hem de beni çok güzel seven bana özel hissettiren her istediğimi tek kelimemle önüme sunan en önemlisi de benim sevdiğim adamla çok mutluyum senin gibi bir eşe sahip olduğum için” notuyla paylaşmıştı.

CESUR PAYLAŞIMLARINI SİLDİ

Gelin adayının evlendikten sonra sosyal medya hesabından geçmişe dönük cesur paylaşımlarını silmesi de dikkat çekti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı