Siyanürle Ölen Aile Kuyumculuk Yapıyormuş ! Cinayet Olabilir Mi

Bakırköy'de siyanürle ölen ailenin kuyumculuk yaptığı ve maddi sıkıntılarının olmadığı öğrenildi. Mahalle bakkalı olaya şaşırdığını söyledi.

Bakırköy’de biri çocuk 3 kişinin bir evde cansız bedenleri bulundu. Ölenlerin karı koca ile çocukları olduğu bildirilirken Bakırköy Kaymakamlığı olay yerinde siyanür belirtilerine denk gelindiğini açıkladı. Olayla alakalı olarak basın mensuplarına açıklamalar yapan mahalle bakkalı, “Temiz bir aileydi, bildiğim kadarıyla maddi bir problemleri yoktu, şaşırdım” dedi.


MAHALLE BAKKALI KONUŞTU

Türkiye, bir siyanür olayı daha yaşadı. Bakırköy’de aynı aileden 1’i çocuk olmak üzere 3 kişinin cesedine ulaşıldı. Osmaniye Mahallesi’nde meydana gelen olayda mahalle bakkalı mesele ile alaklı açıklamalar yaptı. Ailenin babasını en son dün akşam gördüğünü ifade eden bakkal, “Su ve sigara aldı” dedi.

“KUYUMCULUK YAPIYORDU, MADDİ SIKINTISI YOKTU”

Ailenin geçim problemi yaşamadığını ifade eden bakkal, “En son dün akşam gördüm. Bakkala geldi. Herhangi bir problemi yoktu, iyiydi. Sohbet ettik. Su ve sigara aldı sonra gitti. Maddi bir problemi yoktu, durumu iyiydi. Kuyumculuk yapıyordu. Ali isminde 7 yaşında oğlu vardı. Bir de hanımı vardı Zeliha Abla. O da çalışıyordu” dedi.

Olayı sabah 8’de dükkanına geldiği esnada öğrendiğini bildiren bakkal, “Temiz insanlardı. 7-8 yıldır tanıdığım bir aile. Samimiydik. Kavga dövüş tarzı bir durumları yoktu” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı