Siyanür Şüpheli Ölümde Baba Ve Çocukları El Ele Bulundu

Antalya’da evlerinde cansız bedeni bulunan ve siyanür zehirlenmesinden şüphelenilen olayda baba ve çocuklarının el ele bulunduğu belirtildi.

Antalya’nın Uncalı mahallesinde bir binada 4 kişilik ailenin ölü bulunmasının ardından detaylar ortaya çıkmaya başladı. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek’e (38) ile çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek’e (5) ait olduğu tespit edildi. Siyanür zehirlenmesinden şüphelenilen olayda ihbar üzerine daireye giren polislerin, baba ve iki çocuğunun cansız bedenlerini salonda el ele bulduğu belirtildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)ekipleri özel kıyafetler giyerek binada ve çevresinde inceleme başlattı. Dairede siyanür bulunup bulunmadığının tespiti için Afyonkarahisar’dan Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler (KBRN) ekibi talep edildi.

POLİSLER EVDE MEKTUP BULDU

Eve sabah saatlerinde bir kargo geldiği belirtirken, polis evde yaptığı incelemede, Selim Şimşek’in bıraktığı bir mektup buldu.

Bina sakinlerinden olan Mehmet Var, “Saat 03.00 sıralarında kapıcı kapıyı çaldı. 8’inci katta bir ailenin cansız bedenlerinin bulunduğunu söyledi. Polis binayı boşalttı. Komşumuzu çok tanımıyorum” ifadelerini kullandı. Bir başka bina sakini olan Serkan Abacı da, “Gürültü üzerine uyandım. Kapıyı açıp çıkınca apartman görevlisi 8’inci kattaki bir dairede 4 kişilik ailenin cansız bedenleri bulunduğunu, siyanürden zehirlenmiş olabileceğini söyledi. Ailenin cesetlerinin bulunduğunu belirtti. Bunun üzerine apartmanı tahliye ediyoruz dediler. Bir tane kedim var. Onu alıp çıktım. Aileyi tanımıyorum.” dedi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı