adplus-dvertising

Siyah kuşak sahibi gelin damadı yerden yere vurdu

Denizli’de judo antrenörlüğü yapan siyah kuşak sahibi gelin ile damat, nikah masasına judo giysileriyle oturdu. İmzayı atmadan önce damadı yerden yere vuran gelin, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.
Takip et
Siyah kuşak sahibi gelin damadı yerden yere vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Judo antrenörlüğü yapan siyah kuşak sahibi gelin ile damat nikah öncesi judo giysisi giyerek gösteri yaptı. Gösteride gelin, damadı yerden yere vurarak unutulmaz anların meydana gelmesine neden oldu.
Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde uzun zaman hafızalardan silinmeyecek bir nikaha imza atıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesporlu siyah kuşak sahibi Judo antrenörleri Ümran Şahbal ve Talha Enes Arıoğlu, gerçekleştirilen törenle dünya evine girdi. Aynı kulüpte spor yaparak tanışan 23 yaşındaki çift, 2013 senesinden bu yana olan beraberliklerini nikahla taçlandırdı. Denizli protokolün de çağırıldığı nikah öncesi gelin ve damat salondakilere bir sürpriz yaptı. Damatlık ve gelinliklerinin üzerlerine judo giysisi giyen genç çift, kurulan minder üstünde judo gösterisi yaptı. Gelinin damadı yerden yere vurarak yaptığı gösteri salondakilerin alaka odağı olurken, unutulmayacak görüntüler ortaya koydu. Mini gösterinin sonrasında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kıydığı nikahla genç çift bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ derken törenin sonrasında tebrikleri kabul etti.

Judo giysileri ile güzel bir hazırlık yapmışlar”

Genç çiftin nikahını kıyan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yapılan enteresan gösterinin farklı bir güzellik kattığını söyleyerek, “Allah’ım onları bir araya getirdi. Nikahlarını yaptık. Meslekleriyle alakalı olarak gelinlik ve damatlıklarını dizayn etmişler. Farklı bir güzellik oldu. Bunlar spora da katkı sağlayan hareketler ve davranışlar. Gençlerimizin spor yapmasını yönlendirme noktasında bu gösteri gayet güzel bir örnek olmuştur. Judo giysileri ile güzel bir hazırlık yapmışlar ve yakışmışlar. Gelinlik ve damatlık farklı bir güzellik olmuş” ifadelerini kullandı.

“Misafirlerimize judoyu tanıtma ismine küçük bir gösteri hazırladık”

Dünya evine giren milli judo antrenörü Talha Enes Arıoğlu da judonun yaşamının en mühim yerinde olduğunu ve eşi ile beraber aynı kulüpte tanıştığını belirterek, “Yaşamımızın en mühim noktalarından birisi olan judoyu yaşamımızın en güzel gününde temsil etmeye çalıştık. Eşim Ümran hocamla küçüklükten beri aynı hep beraberiz. Zaten uzun zamandır beraberliğimiz vardı. Bu süre zarfında birçok gösterilere katıldık. Yani buradaki yaptığımız gösteriyi alışkınız. Kıymetli misafirlerimizin mesleğimizi olan judoyu biraz tanıtma anlamında küçük bir gösteri hazırladık. İnşallah herkes memnun kalmıştır” diyerek konuştu.

“Gelinlikle zor ama güzel oldu”

Yaptıkları gösteriden memnun olduklarını anlatan Ümran Şahbal ise “İkimiz aynı mesleği yaptığımız için uzun zamandır planlıyorduk. Gösteri maçı yaptık. Antrenmanlardan alışığız. Çok içime sinerek oldu. Yani çok güzel oldu. Zaten antrenmanlarda çok alışık olduğumuz için problem olmadı. Yalnızca gelinlikle zor ama güzel oldu” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.