Sivasspor Mert Hakan Ve Emre Kılınç İle Sözleşme Uzatacak!

Süper Lig’de 14 yabancı sınırının düşürülmek istenmesi üzerine yerli oyuncular iyice kıymete bindi Mert Hakan ve Emre Kılınç’ın talipleri artıyor.

Süper Lig’in en iyi yerli performanslarını sergileyen Mert Hakan ve Emre Kılınç’ın talipleri artıyor. 14 yabancı kuralının değişecek olması yerli futbolcuları kıymete bindirdi. Sivasspor, ligin en iyi yerli performanslarını sergileyen 2 futbolcusuyla nikah tazeleyecek. Sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan 2 futbolcunun talipleri git gide artıyor. Sivasspor, 2 futbolcusundan para kazanmak istiyor.

SİVASSPOR’DAN UZUN SÜRELİ KONTRAT

Sivasspor Yönetimi ise 1994 doğumlu iki genç oyuncu için Ocak ayını beklemeden harekete geçti beklemeden harekete geçti. Başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor’un her iki yerli yıldızıyla da uzun süreli kontrat yapacak. Ocak ayı gelmeden imzaların atılması hedefleniyor.

SİVASSPOR’A GÜÇ KATIYORLAR

Çok yönlülüğü ile dikkat çeken Emre Kılınç, bu sezon forma giydiği 8 maçta 2 gol ve 4 asist yaptı. Mert Hakan ise orta sahada muhteşem bir performans ortaya koyarken 3 kez rakip fileleri sarstı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı