Sivaslı Damat Traktörünü Gelin Arabası Yaptı

 Sivas’ın Şarkışla ilçesinde dünyaevine giren çiftin gelin arabası herkesi şaşırttı. Traktörü gelin arabası yağan damat gelini baba evinden traktörle aldı.

Sivaslı Damat Traktörünü Gelin Arabası Yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde önceki gün evlenen Latife Kılıçkaya (40) ve Cebrail Kılıçkaya (42) düğünlerinde gelin arabasını traktör yapınca ortaya alışık olmadık görüntüler çıktı. Damat Kılıçkaya, gelini baba evinden almak için süslettiği traktörle gidince bölge halkı gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü.

Gelini baba evinden aldıktan sonra arkadaşlarının da kullandığı traktörlerle düğün konvoyu oluşturan damat ve arkadaşları, şehir turu atarak düğünün gerçekleşeceği mekana geçiş yaptılar.

HAYALDİ GERÇEK OLDU

Damat Kılıçkaya traktörle gelin alma ve konvoy oluşturma olayı ile ilgili olarak “Böyle bir düğün yapmak hayalimizdi hayalim gerçek oldu.” ifadelerini kullandı. Çiftçi olduğunu belirten Kılıçkaya, “İlgi çekeceğini düşündüğümüz için çiftçi arkadaşlarımızla gelini evinden bu şekilden aldık.Eşimde benim bu isteğimi kırmadı ve 10 traktörle düğün konvoyu oluşturduk. Herkesin hoşuna gitti.” ifadelerini kullandı. Gelin Kılıçkaya’da eşinin hayalini gerçekleştirmek için isteğini geri çevirmediğini dile getirdi.

Sivaslı Damat Traktörünü Gelin Arabası Yaptı

Sivaslı Damat Traktörünü Gelin Arabası Yaptı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.