adplus-dvertising

Şişli’de yeraltı kabloları yandı, rögar kapağı patladı

Şişli’de yer altı kabloları yanında rögar kapağında patlama meydana geldi. Önlem maksatlı 4 bina tahliye edilirken, binada kalan yaşlıların çıkarılmasına itfaiye erleri yardım etti.
Takip et
Şişli’de yeraltı kabloları yandı, rögar kapağı patladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şişli Dericiler Sokak’ta saat 08.30 sıralarında yer altı kablolarında yanma yaşandı. Yanma sebebiyle rögar kapağı patladı. Patlama sebebiyle büyük panik meydana geldi. İhbar üstüne olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Önlem maksatlı sokakta bulunan 4 bina tahliye edildi. Binada bulunana yaşlıların çıkması için itfaiye erleri seferber oldu. Kedisini evde unutan bir vatandaş ise panik yaşadı. Boşaltılan binaya giren itfaiye erleri kediyi kurtararak sahibine teslim etti.
Şiddetli bir patlama olduğunu söyleyen Altuğ Eroğlu, “08.30 civarında rögar kapağı patlama yaşandı. Şiddetli bir patlama oldu, yaralı yok” şeklinde konuştu.
Rögar kapağının havaya uçtuğunu gören bir vatandaş, “Kapak fırladı. Evde zaten bir ses duyuyorduk, tesadüfen cama yöneldim. Kapağın havaya fırladığını gördüm. İçinden dumanlar çıktı. Binayı boşalttık. Köpeklerimi de aldım” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.