Şişli’de Sokak Ortasında Dehşet Yaşandı! Defalarca Bıçakladı

Şişli'de bir otel görevlisi, konaklama süresi dolan Abdulkadir A.'yı odadan çıkarmak isteyince ikili arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından bir süre sonra elinde bıçakla gelen Abdulkadir A. otel görevlisini defalarca bıçakladı.
Şişli’de Sokak Ortasında Dehşet Yaşandı! Defalarca Bıçakladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şişlide geçtiğimiz hafta öğle saatlerinde sokak ortasında akıl almaz bir olay yaşandı. Bir otel görevlisi, konaklama süresi dolan müşterinin odasını boşaltmasını isteyince ikili arasında tartışma çıktı. Abdülkadir A. isimli müşteri tartışmanın ardından otelin kapısına çıkan görevlinin boğazına bıçak dayadı. Gözü dönmüş adamın elinden zorla kaçıp bir dükkandan aldığı sopayla kendini savunmak isteyen görevli, defalarca bıçaklandı.

OLAY YERİNDEN HIZLA UZAKLAŞTI

Sokak ortasında yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Çevredekiler bakışlarına aldırış etmeyen Abdülkadir A. kanlar içinde bıraktığı adamı sokak ortasında bırakarak olay yerinden hızla uzaklaştı.

Görüntülerde vatandaşların Abdülkadir A.’yı sakinleştirmeye çalıştığı ancak görevlinin elinde sopayla çıktıktan sonra tansiyonun iyice yükseldiği görülüyor. Vücudunun çok sayıda bölgesinden yara alan genç adamın hastanede tedavisine devam ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.