Şişli’de AVM Önünde İlginç Trafik Kazası

İstanbul Şişli'de bir AVM'nin önünde ilginç bir kaza meydana geldi. Sollama yapmak isteyen araç, önceki aracın tekerine çarparak takla attı.

İstanbul Şişli’de bir AVM’nin önünde yavaş bir biçimde giden araç, sollama yapacağı sırada önündeki aracın tekerleğine çarparak şaha kalkıp ters döndü. Kaza güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, otomobilin düştüğü yerde yürüyen vatandaş kıl bayı ile ölümden döndü.


ÖNDEKİ ARACIN TEKERİNE ÇARPIP TAKLA ATTI

Kaza, dün saat 15.00 sularında Şişli Mecidiyeköy’de oldu. Alınan bilgiye göre, sokak üstünde 34 BAT 731 plakalı araçla yavaş bir hızda giden Emre Berk Baydan (23), AVM’nin önüne doğru gitmeye başladı. Genç sürücü karşı istikametten otomobil geldiği sırada önünde giden İlhan Doğan yönetimindeki 41 UR 600 plakalı aracı sollamak istedi. Dar bir yerden sollama yapan gencin önündeki aracın tekerleğine çarpması neticesinde aracı şaha kalktı. Kontrolden çıkan araç vatandaşların gözleri önünde havaya kalkarak ters döndü. Otomobilin düştüğü yerde yürüyen bir kişi ise kıl payı ölümden kurtuldu. Akıl almaz kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

KAZA YAPAN SÜRÜCÜ HASTANEYE KALDIRILDI

Kazada hafif yara alan genç sürücü, kendi olanakları ile otomobilden çıktı. Etraftaki vatandaşların ihbar etmesinin ardından olay yerine sağlık ve polis birimleri gönderildi. Kısa zamanda olay yerine giden sağlık birimleri, yaralıyı önlem olarak hastaneye kaldırdı. Polis birimleri ise olay yerinde inceleme gerçekleştirerek tutanak tuttu. Kaza sebebiyle araç trafiğine kapatılan sokak, ters dönen otomobilin çekici aracılığı ile kaldırılmasıyla normale döndü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı