Şişli – Mecidiyeköy Metrosunda İntihar! Seferlerde Aksama Var

İstanbul'da Şişli - Mecidiyeköy metrosunda bir kadın intihar etti. İntihar sebebiyle metro seferlerinde aksama yaşanıyor.
Şişli – Mecidiyeköy Metrosunda İntihar! Seferlerde Aksama Var
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şişli – Mecidiyeköy metro istasyonunda raylara atladığı bildirilen bir kadın yaşamını yitirdi. Olay sebebiyle metro durağı kapanırken, seferler Yenikapı-Osmanbey ve Levent-Hacıosman arasında gerçekleştiriliyor.

DURAKTA SEFERLER DURDU

Olay, saat 13.10’da Şişli – Mecidiyeköy metro istasyonunda oldu. Alınan bilgiye göre; durakta tren bekleyen bir kadın kendisini raylara attı. İhbar ardından olay yerine sağlık ve polis birimleri gönderildi. Olay sebebiyle metro seferleri Şişli – Mecidiyeköy istasyonunda seferler durdu.

Olay yerine gönderilen sağlık birimleri kadının yaşamını yitirdiği tespit edildi. Birimlerin çalışmaları sürerken, metro durağı seferlere kapandı.

Seferler Yenikapı – Osmanbey ve Levent – Hacıosman arasında gerçekleştiriliyor. Metro İstanbul’dan paylaşılan açıklamada ise, “M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattında geçici bir süre seferlerimiz Yenikapı-Osmanbey ve Levent-Hacıosman istasyonları arasında gerçekleştirilmektedir. Sefer gerçekleştirilemeyen Osmanbey-Levent istasyonları arasında İETT, bedava otobüs seferi gerçekleştirilmektedir” denildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.