Şirin Payzın, Binali Yıldırım’ın sözlerini yanlış anlayınca rezil oldu

Ortak canlı yayında AK Parti'nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın "Hay hay" sözlerini "Hayır hayır" şeklinde algılayan Şirin Payzın, sosyal medyada yaptığı paylaşımla eleştiri oklarının hedefi oldu.

Şirin Payzın, Binali Yıldırım’ın sözlerini yanlış anlayınca rezil oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye dün akşam tarihi bir ana tanıklık etti. AK Parti’nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım ve CHP’nin Adayı Ekrem İmamoğlu, seçime sayılı günler kala canlı yayında kozlarını paylaştılar.  Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran programla ilgili Gazeteci Şirin Payzın’ın attığı tweet, büyük ses getirdi.

“HAY HAY” SÖZLERİNİ “HAYIR HAYIR” ŞEKLİNDE ALGILADI

Ortak canlı yayında Binali Yıldırım, modaretör İsmail Küçükkaya’nın “Ekonomiyi konuşalım” sözlerine “Hay hay” şeklinde yanıt verdi. Yıldırım’ın bu yanıtını “Hayır hayır” şeklinde algılayan ve bunu da sosyal medya hesabından paylaşan Şirin Payzın, büyük tepki çekti.

PAYLAŞIMINI KALDIRDI

Ardından Yıldırım’ın sözlerini yanlış anladığını fark eden Payzın, paylaşımını kaldırsa da Twitter’da eleştiri oklarının hedefi olmaktan kurtulamadı.

Olgun Kızıltepe
olgunkiziltepe@haber.com

1988 yılında Ardahan'ın Çıldır ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretimi burada tamamladıktan sonra ortaokul ve liseyi Kocaeli'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a yerleşti. Gazetecilik...

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.