adplus-dvertising

Sinirlendirdiği orangutandan dakikalarca kurtulamadı

Endonezya’nın Riau eyaletindeki bir hayvanat bahçesine giden ve kuralları ihlal ederek orangutanın yanına yaklaşan şahıs, orangutan tarafından yakalandı.
Takip et
Sinirlendirdiği orangutandan dakikalarca kurtulamadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Endonezya’nın Riau eyaletinde bulunan Kasang Kulim Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçi ve orangutan arasında enteresan bir olay meydana geldi. Tina adlı orangutanın bulunduğu kafese yaklaşmak için korkuluğun üstünden atlayan Hasan Arifin, orangutan tarafından yakalandı. Sosyal medyada çok paylaşılan görüntülerde, orangutanın Arifin’i bacaklarından kavradığı ve yukarıya doğru kaldırdığı görüldü. Arifin’i kafese doğru çekmek isteyen orangutanı çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. Arifin, ziyaretçilerin ve görevlilerin yardımıyla orangutanın elleri arasından kurtuldu.

Sinirlendirdiği orangutandan dakikalarca kurtulamadı

“ORANGUTANA TEKME ATTI”

Pazartesi günü meydana gelen olayın sonrasında konuyla alakalı açıklama yapan hayvanat bahçesi yöneticisi Desrizal, “Ziyaretçi pazartesi günü görevlilerin izni olmadan video çekmek için korkuluğun üstünden atladı ve orangutanın kafesinin yanına gitti. Kuralları ihlal ederek korkuluktan atlayan ziyaretçi orangutana tekme attı” şeklinde konuştu.

ÖZÜR DİLEDİ

Hayvanat bahçesi kurallarını çiğneyerek orangutanın kafesine yaklaşan Arifin sosyal medya hesabında paylaştığı videoyla özür diledi. Yaşananlar sebebiyle üzgün olduğunu söyleyen Arifin, “Kasang Kulim Hayvanat Bahçesi’nden özür diliyorum çünkü hayvanat bahçesi korkuluklarından atladım. Öte Yandan, içeriğim için de özür dilerim bu şekilde kötü bir şey yapmak istemedim” açıklamasında bulundu.

Hossam Hanafy Mahmoud Ahmed

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.