Sınırları Zorlayacak Yeni İnternet Dizisi Başlıyor

Youtube'da önümüzdeki hafta yayınlanmaya başlayacak yeni internet dizisi tepkilere neden oldu.

Son günlerde giderek popülerliği artıran internet dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Sadece iki oyuncunun rol alacağı yeni dizi ‘Aynen Aynen’ Youtube’da izleyici ile buluşacak. Genç kitleye hitap edecek olan dizi 1 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. Dizinin başrolünde bir süre önce eşinden ayrılma kararı alan Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Komedi dizilerinde görmeye alışık olduğumuz genç oyuncuya, bir zamanların reyting rekortmeni dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle tanınan Nilperi Şahinkaya eşlik ediyor.


İLK BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

İlk bölüm fragmanı dün dizinin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Cesur sahneleri olan internet dizisi kimi takipçiler tarafından çok beğenilirken kimileri tarafından ise ağır eleştiriler aldı.
Tanıtım fragmanında cesur sahneleriyle dikkat çeken dizide sadece iki oyuncunun rol alması ise, bir zamanların izlenme rekorları kıran dizisi Bir Erkek Bir Kadın’a benzetilmesine sebep oldu.

Özellikle cinsellik içerikli konuşmalar ve sahnelerde yer alan başarılı oyuncular, Bir Erkek Bir Kadın’ın Zeynep ve Ozan’ının taklidi olmakla eleştirildi. Önümüzdeki hafta yayın hayatına başlayacak Aynen Aynen, internet dizisinin sosyal medya hesaplarının şimdiden binlerce takipçisi var.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı