adplus-dvertising

Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti

Konya’da psikolojik problemleri olduğu öğrenilen bir kişi, bıçakla evin kapısına dayanınca hareketli dakikalar meydana geldi. Şahsın kapıyı tekmelemesi üstüne eşi ve çocuğu büyük korku yaşarken, ihbar üstüne adrese çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
Takip et
Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, saat 17.15 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Şeker Mahallesi Ulvi Sultan Sokak üstünde bulunan bir sitede yaşandı. İddiaya göre, psikolojik problemleri olduğu öğrenilen Z.D.N. elinde bıçakla evin kapısına geldi. Z.D.N. kapıyı tekmelemeye başlayınca içeride bulunan eşi D.N. ve küçük yaştaki kızı Z.N. kapıya baktığında elinde bıçakla sinir krizi geçiren Z.D.N’yi gördü. Büyük korku ve panik yaşayan kadın, evin kapısını kilitleyip 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak eşinin elinde bıçakla kapıyı zorladığını, kendisine zarar verebileceğini belirtti. İhbar üstüne adrese çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri apartmana girerek Z.D.N’yi ikna etmeye çalıştı. Bu sırada şahıs elindeki bıçakla kendine de zarar verdi.

Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti

Polis ekipleri bir taraftan şahsı ikna etmeye çalışırken, öbür taraftan anne ve küçük kızının evden tahliyesi için apartmanın 12. katında bulunan balkona itfaiye ekibi merdiven uzattı. Küçük çocuk itfaiye ekibi tarafından balkondan alınarak aşağıya indirildi. Z.D.N. ise polis ekiplerinin uzun çabaları neticesi ikna edilerek apartmandan çıkarıldı. Önlem maksatlı kelepçe takılan Z.D.N., kontrol maksatlı hastaneye götürüldü. Psikolojik problemleri olan Z.D.N’nin daha önceden eşi ve çocuğuna herhangi bir biçimde darp, şiddet uygulamadığı, eşinin de kendisinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.