adplus-dvertising

Sınır dışı edilmek isteyen göçmen yangın çıkarırken yakalandı!

Antalya’nın Alanya ilçesinde, Filistin uyruklu göçmen, sınır dışı edilip ülkesine dönebilmek için yangın çıkarttı. Filistin uyruklu göçmenin, 3 gün önce gene aynı dükkanı yakmak isterken polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Olay sonrası kimlik ve pasaportunu ibra etmesi için 10 gün süre verildi. İbra edemediği takdirde sınır dışı edileceği belirtildi ve serbest bırakıldı.
Takip et
Sınır dışı edilmek isteyen göçmen yangın çıkarırken yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alanya’da çarşı merkezinde uzun süredir sokaklarda kalan ve ülkesine gidemeyen Filistinli göçmen Muhamned Saif boş bir dükkanı yaktı. Kimliği ve pasaportu olmayan göçmen gece yarısı saat 03.30 sıralarında boş dükkanın içinde ateş yaktı.

YANGINI KENDİSİNİN ÇIKARTTIĞI SÖYLEDİ, POLİS ÇAĞRILMASINI İSTEDİ

Çevrede bulunan bir taksicinin vaziyeti fark etmesi ve itfaiyeye haber vermesi neticesi yangın büyümeden söndürüldü. Olay yerinde bulunan Filistinli göçmen yangını kendisinin çıkarttığını ve polis çağırmalarını belirtti.

VATANDAŞLARDAN TEPKİ

Filistinli göçmen Saif polis tarafından gözaltına alınırken çevrede bulunan vatandaşlar “3 katlı bina yansaydı ne olacaktı” diye tepki gösterdiler. Filistinli Saif karakolda ise dükkanı kendisinin yakmadığını öne sürdü. Göçmen Bürosu tarafından Saif’e kimlik ve pasaportunu ibra etmesi için 10 gün süre verildi. İbra edemediği takdirde sınır dışı edileceği belirtilen Filistinli serbest bırakıldı.

3 GÜN ÖNCE DE AYNISINI YAPMIŞ

Muhamned Saif’in 3 gün önce gene aynı dükkanı yakmak isterken polis tarafından gözaltına alındığı gün yüzüne çıktı.

Sınır dışı edilmek isteyen göçmen yangın çıkarırken yakalandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.