Sınıf Arkadaşları, Genç Kızı Öldürüp Ormana Attı

Rusya'da 17 yaşındaki genç kız, sınıf arkadaşları tarafından vahşice öldürüldü. Dehşete düşüren olayda cinayetin nedeni ise kan dondurdu.

Rusya, 17 yaşındaki Viktoria Averina isimli genç kızın öldürülmesini konuşuyor. Sınıf arkadaşları tarafından öldürülüp ormana atılan genç kızın, fotoğrafları çok beğenildiği için öldürüldüğü ortaya çıktı. Ülkede büyük yankı uyandıran olayda, genç kızı öldüren arkadaşlarından ikisi tutuklandı.


Son dönemlerde cinayet haberlerinin arttığı Rusya’da son yaşanan olay bu kadarına da pes dedirtti. Ormanlık alanda avlanmaya giden vatandaşlar, bir ağaç dibinde kanlar içerisinde yatan kişiyi görünce polis ekiplerine haber verdi. İhbar sonrası olay yerine gelen ekipler, cesedin 17 yaşındaki Viktoria Averina isimli genç kıza ait olduğunu tespit etti. Olayla ilgili soruşturmayı derinleştiren ekipler, cinayeti genç kızın sınıf arkadaşlarının işlediğini tespit etti. Asıl ilginç olan ise cinayetin nedeniydi.

ÇOK BEĞENİ ALMASI RAHATSIZ ETTİ

Sosyal medyada Viktoria Averina’nın fotoğraflarının kendi fotoğraflarından çok beğeni alması sınıf arkadaşlarını rahatsız etti. Bunun üzerine arkadaşlarını öldürmeye karar verdiler. Cam kırıklarıyla genç kızın yüzünü parçalayan arkadaşları, ardından talihsiz kızı boğarak öldürdü. Rus basınında geniş yankı uyandıran olayda genç kızı öldüren arkadaşlarından 2’si gözaltına alınırken, diğer arkadaşlarının sorgusu devam ediyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı