Sinem Umaş kimdir, Sinem Umaş Nereli ve kaç yaşında?

Bir döneme damga vuran ‘Gelinim Olur Musun?’ ile tanınan Sinem Umaş, özel hayatı ve konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş kaç yaşında, nereli? İşte detaylar...

Sinem Umaş gene gündemde! Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve sosyal medyanın konuşulan adlarından biri olan Sinem Umaş kimdir? İşte detaylar.

SİNEM UMAŞ KİMDİR?

1984 senesinde dünyaya gelen Sinem Umaş, bir dönemin popüler evlilik programı ‘Gelinim Olur Musun’ un en meşhur simalarından biriydi. Yarışmanın damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşayan Sinem Umaş, Kaynana Semra ile yaşadıkları münakaşalarla hafızalarla yer edinmişti.

Sinem Umaş kimdir, Sinem Umaş Nereli ve kaç yaşında?

Yarışmanın en popüler gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi’nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti.

Damat adayı Ata’yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya sanki damgasını vurmuştu. Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile yaşadığı bir dönem aşk yaşayan Sinem Umaş, son olarak İşte Benim Stilim yarışmasıyla gündeme gelmişti.

Sinem Umaş kimdir, Sinem Umaş Nereli ve kaç yaşında?

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı